314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Seks dopiero po ślubie? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): gość -

Dam Ci radę wynikającą z długoletniego doświadczenia.
Skoro masz takie poglądy na własne życie, to lepiej rzuć swoją klerykalno-mocherową mamusię, bo inaczej zmarnujesz sobie przyszłość. No ale tę prawdę niektóre rozumieją, gdy już jest na późno.
INTERIA.PL

Jest cała masa takich dziewcząt takze i sporo chłopaków, które czekają do ślubu, dla których wierność, miłosć, ślub, przysięga, to nie puste słowa, tylko o tym mainstreamowe media nie piszą, a dlaczego, bo promują zachodnioeuropejski hedonistyczno-konsumpcyjny styl życia, skoro twój chłopak traktuje seks jak potrzebę, i żada od ciebie abys te potrzebę zaspokoiła, niech poszuka sobie innej dziewczyny, która uważa tak samo,nie bedzie miał z tym problemu bo takich dziewczyn jest cała masa, a ty poszukaj sobie chłopaka, który szanuje kobietę i jej poglądy, i nie waż mi się zmienić zdania, trzymaj się tego co postanowiłaś, a nie pożałujesz.

gość Dam Ci radę wynikającą z długoletniego doświadczenia.
Skoro masz takie poglądy na własne życie, to lepiej rzuć swoją klerykalno-mocherową mamusię, bo inaczej zmarnujesz sobie przyszłość. No ale tę prawdę niektóre rozumieją, gdy już jest na późno.
Autorko wątku, dam Ci radę wynikającą z długoletnich obserwacji-> nie słuchaj tego powyżej.

Reklama

Napisał(a): Gość -

gość
Alicjaja
gość
Alicjaja
gość
Alicjaja
adelin Mam 21 lat, mój chłopak bardzo naciska na mnie żebyśmy poszli do łóżka. Ale ja jeszcze jako nastolatka postanowiłam, że zachowam dziewictwo aż do ślubu.
Czy coś w tym złego? Pokłucliśmy się o to ostatnio, mówi, że jestem wariatką, że nie ma już takich kobiet i że on nie wytrzyma bo też ma swoje potrzeby :(
Czy to naprawdę powód do wstydu?
Mam go zostawić skoro ma inne podejście niż ja?
To że jesteś jeszcze w tym wieku dziewicą to na prawdę chylę czoła :) to Twoja intymna prywatna sprawa z drugiej zaś strony pomyśl o swoim partnerze a przyszłym mężu bo chyba dobrze zrozumiałam? Kiedy planujecie ślub za rok może dwa lata? Zastanów się dobrze co tym zyskasz trzymając cnotę aż do ślubu??? własną satysfakcję czy na złość partnerowi??? Przecież możecie razem czerpać przyjemność z seksu a uwierz mi że jest piękny przecież nie chciałabyś aby poszedł do innej prawda? Z nim na prawdę jest wszystko w porządku :) hormony mu buzują a Ty go męczysz więc zastanów się czy warto życie jest zbyt krótkie aby tracić czas na pierdołki. Pozdrawiam i podejmij właściwą dla siebie decyzję.
Ty pewnie nie masz ani faceta ani tym bardziej męża i oddałaś cnotę za młodu za flaszkę bełta żulowi Mietkowi. Zazdrościsz jej?
Ale błysnąłeś dupku!!! Jak tak bardzo Cię to interesuje to mam męża i dwójkę dzieci a Tobie gówno do tego i trzepnij sobie kapucyna na początek dnia to może wróci Ci humor!!!!
A mężulo zadowolony że dałaś innemu? W sumie ma pretekst by chodzić na ssaki leśne. Nie ma to jak rodzina foresterów, każdy z każdym i wszystkie dzieci nasze są. Ciekawe czy twój mężuś to łoś chowający małe kukułki. Na siłę rozkładasz się przed małżonkiem żeby nie chodził na boki, bo znalazłaś jelenia co utrzyma twoje dzieciątka. Jesteś wyrachowana i to kiedyś wyjdzie ci bokiem. Nie zawsze będzesz piękna i młoda. Pojawi się młodsza bardziej wyrachowana ze sztuczną błoną. Mąż odejdzie, samolubne dzieci odejdą a ty zostaniesz sama żyjąc wspomnieniami. Nie zapomnij o pielgrzymce na Jasną Górę koniecznie na klęczkach. Masz zadatki na zdewocjonowaną mocherówę.
A co TY śpisz w mojej sypialni??? pod moim łożem??? :) dzieci mam mądre i inteligentne więc nawet do pięt im nie dorastasz!!! Mam piękny dom samochód i zdrowie :))) a TY mozesz tylko sobie o tym pomarzyć :) i uważaj jak wchodzisz do domu pamiętaj aby się schylić żeby rogami nie zahaczyć :) bo Twoja stara dawno już się z mułem skurwiła 3ym się mocno!!!
Nie śpię pod Twoim łożem, ale na nim jak Cie nie ma. Twój mąż ma swoje potrzeby, hormony mu buzują, a Ty po prostu nie wyrabiasz, jesteś za bardzo zjechana:)
PS. łóżko masz wygodne, nie powiem :D
He he dobre :-))) a jakim cudem? Jak JA jestem w domu 24 na dobe :-))) masz niesamowite poczucie humoru Pa! :-)))

Reklama

Reklama

No właśnie, skoro Twój facet nie potrafi docenić kogo przy sobie ma, to niech sobie znajdzie inną, która miała tabun facetów przed nim.. może wtedy będzie się lepiej czuł.. a w przypływie złości, zapewne Cię zdradzi i zapewne też się nie przyzna.. owszem, każdy facet ma swoje potrzeby, ale jeśli się kocha tak naprawdę, to należy uszanować decyzje drugiej strony.. faktem jest, że o seksie przedmałżeńskim to się trąbi na prawo i lewo, ale ze świecą szukać kobiet (i mężczyzn), które chcą pozostać wierne swoim postanowieniom aż do ślubu i nie dać się tej całej nagonce.. facet powinien być z tego dumny, że będzie PIERWSZYM dla swojej kobiety i żony! a jeśli nie jest, a dodatkowo jest to powodem do kłótni to niech spada.. jest niedojrzały do związku i małżeństwa tym bardziej.. bo w małżeństwie wyrzeczeń jest co nie miara..

Postępowy czyli nie moher powie ,że z życia należy korzystać ile wlezie z kim się da i gdzie się da bo starość nadciąga i nikt za chwilę na ciebie nie poleci.Dobrze jeszcze by było na tym dobrze zarobić.Nie można być zacofanym.

Przekonanie fajne, tylko kompletnie nieżyciowe...
75% zadowolenia ze związku pochodzi z łóżka.
A co jeśli do siebie się nie spasujecie?? Będziecie mieli inne potrzeby??
Męczarnia gotowa!! Lepiej sprawdzić wcześniej co kto lubi.
Aha, i nie wmawiaj sobie ,że miłość wszystko zwycięży...bo....NIE ZWYCIĘŻY.
Smutne ale prawdziwe.
Powodzenia.

Napisał(a): Rycerz25 -

Seks przed slubem bezpowrotnie zabiera to czego możesz doświadczyć gdy w miłości i szacunku poslubieni sobie małżonkowie oddają sie sobie w seksulanym akcie. Kto tego nie doświadczył nie zrozumie. Kto buduje miłość na seksie a nie seks na miłości przegrywa chocby temu zaprzeczał. Z seksem po slubie jest jak z dojrzewającym winem-im starsze tym jego urok i głębia wciągaja bardziej. Mam nadzieję, że wytrwasz w swoim postanowieniu do slubu i spotkawsz mężczyznę przez duże M-tylko tacy kochaja na prawdę i czekają z seksem do slubu.

gość Tak powinno być : seks po ślubie !!! Nie daj sobą manipulować dziewczyno ! Jak nie ten chłopak, to następny! Tego kwiatu pół światu !
Każdy ma prawo do swoich przekonań ,jeśli tak postanowiłaś ,to jaknajbardziej powinien to uszanować ,a nie namawiać Cię ,widocznie nie jest on już prawiczkiem dlatego też taka jego reakcja i tak naprawdę Cię nie kocha.nie ulegaj ,masz wolną wole ja gdybym mogla cofnąć czas nie postąpiła bym tak jak postąpiłam.

75% ? Skąd te dane? pff to tak jakby seks był najważniejszy w związku, owszem jest bardzo ważny, ale nie najważniejszy. Może dla osób które myślą inną częścią ciała niż rozum wyszłoby te 75%. W życiu człowieka jest tylko 25% na uczucia i 75% na zaspokajanie potrzeb. A jak mężczyzna nie zaspokoi swoich potrzeb to mu jaja wybuchną, bo hormony mu buzują..

Pomijając już to czy po ślubie czy przed, przykre jest to, że chłopak argumentuje tym, że tez ma swoje potrzeby, a nie dlatego że potrzebuje bliskości z partnerką, że ją kocha.. Dziewczyno zostaw gówniarza, i poszukaj sobie prawdziwego mężczyznę...

Lucjan87 Bardzo dobrze! Czystość przedmałżeńska jest znakiem prawdziwej miłości, a jeżeli twój chłopak nie jest o tym przekonany, to niech sobie szuka innej. W ten sposób można się lepiej poznać. Wielki szacun dla Ciebie, że chcesz żyć zgodnie z wiarą. Seks przedmałżeński jest jak deser przed obiadem.
Świetny komentarz ,zgadzam się .-Mel

Trzymam za Ciebie kciuki, żebyś wytrwała. Ja niestety nie wytrwałam (chociaż kiedyś byłam święcie przekonana, że mi się uda). Teraz mam męża, który uważa, że jego potrzeby są najważniejsze (a ja czuję się wykorzystywana jak gumowa lalka), 3 malutkich dzieci i myślę o odejściu... Jeśli chcesz po ślubie stosować NPR (dla niewtajemniczonych Naturalne Planowanie Rodziny), musisz wytrwać. Cele, które sobie stawiamy w życiu są bardzo ważne. Nie tylko kształtują wolę człowieka ale też sprawiają, że ich wartość jest tym większa i większa satysfakcja, kiedy już je zdobędziemy im więcej wysiłku wkładamy w ich osiągnięcie. Dziewictwo to rzecz bezcenna jednak nie każdy potrafi docenić jego wartość. Mam nadzieję, że Ci się uda. Dla niektórych to sprawa bez znaczenia ale na szczęście są jeszcze osoby dla których dziewictwo jest prawdziwym darem. Trzymaj się cieplutko i życzę Ci dużo Miłości w życiu. Takiej prawdziwej :-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po slubie
  • seks po ślubie forum
  • sex dopiero po slubie
  • sex dopiero po ślubie
  • sex po ślubie forum
  • seks dopiwro po slubie
  • on chce seksu dopiero po slubie
  • seks dopiero po ślubie
  • seks dopiero po małżeństwie
  • pierwszy raz dopiero po slubie