Odpowiadasz na:
Seks dopiero po ślubie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Mam 21 lat, mój chłopak bardzo naciska na mnie żebyśmy poszli do łóżka. Ale ja jeszcze jako nastolatka postanowiłam, że zachowam dziewictwo aż do ślubu. Czy coś w tym złego? Pokłucliśmy się o to ostatnio, mówi, że jestem wariatką, że nie ma już takich kobiet i że on nie wytrzyma bo też ma swoje potrzeby :( Czy to naprawdę powód do wstydu? Mam go zostawić skoro ma inne podejście niż ja?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): Gość -

masz 21 lat i do ślubu bedziesz czekac ? to bedziesz dziewica do konca zycia raz na milion zdarza sie taki ktos jak ty;d a jak nie slub to lodzik itp;p

Napisał(a): Gość -

Przyznam się szczerze, że zastanowił mnie fakt czekania z sexem do ślubu. Czy jest to teraz mało popularne? Jakie macie zdanie na ten temat?
Dziewczyna się http://www.ne(...)18.html uzewnętrzniła i od razu wszyscy mają do niej jakieś tam wywody i chcą jej udowodnić, że trzeba spróbować i takie tam. Jakie macie zdanie na ten temat?

Reklama

Napisał(a): gość -

Dziewczę kochane, jeśli kocha to poczeka. Nie warto na siłę niczego robić w tych sprawach - wierz mi, mam już trochę latek... Benek.

Napisał(a): 262 -

ZRÓB JAK CI PODPOWIADA SERCE BO JEST NAJLEPSZYM DORADCA JAK CIE KOCHA TO POCZEKA

Reklama