15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń751
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +11
15 ppt ?

Seks hiszpański - czy naprawdę sprawia przyjemność (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks hiszpański - czy naprawdę sprawia przyjemność

Napisał(a): Gość -

może nie jest to powód do dumy, ale ostatnio dowiedziałam się o seksie na "Hiszpana", przyznam szczerze, że wcześniej nie wiedzialam o tej technice seksualnej. Zastanawiam się, bo mój mąż nie jest zainteresowany jej uprawianiem, czy ona faktycznie może sprawić radość obu stronom? jaką przyjemność ma z tego kobieta? Proszę o kulturalne odpowiedzi, ciekawi mnie to po prostu i chciałabym wiedzieć. Ktoś to lubi?
INTERIA.PL

Re: Seks hiszpański - czy naprawdę sprawia przyjemność

Napisał(a): Ilona001 -

Abrahamka może nie jest to powód do dumy, ale ostatnio dowiedziałam się o seksie na "Hiszpana", przyznam szczerze, że wcześniej nie wiedzialam o tej technice seksualnej. Zastanawiam się, bo mój mąż nie jest zainteresowany jej uprawianiem, czy ona faktycznie może sprawić radość obu stronom? jaką przyjemność ma z tego kobieta? Proszę o kulturalne odpowiedzi, ciekawi mnie to po prostu i chciałabym wiedzieć. Ktoś to lubi?
Kobieca przyjemność z takiej formy uprawiania seksu jest chyba tylko taka, że daje przyjemność partnerowi, ale może ktoś doświadczony się wypowie :)

Reklama

Reklama

Re: Seks hiszpański - czy naprawdę sprawia przyjemność

Napisał(a): Gość -

gość Witam jest to bardzo przyjemne dla faceta ale myśle ze jeśli sprawi to radość Twojemu facetowi to także i Tobie wiec obejmij go biustem i sam spróbuj. Pozdrawiam
Jak to? Facet faceta biustem? To nie dla mnie, a fuj;-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seks hiszpański - czy naprawdę sprawia przyjemność