50
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-8
50 ppt ?

Seks po zdradzie partnera... (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks po zdradzie partnera...

Napisał(a): Gość -

Witam wszystkich,
chciałabym poprosić o radę osoby, które kiedyś były w takiej sytuacji, jak ja teraz.
Mój mąż mnie zdradził. Jesteśmy razem już ponad 18 lat (16 lat małżeństwa) i jego zdrada była dla mnie szokiem. Najpierw wyrzuciłam go z domu, później pozwoliłam wrócić i zaczęliśmy naprawiać nasze małżeństwo.
Trochę się poprawiło i nawet było lepiej niż przez ostatnie lata, ale kiedy mąż próbował się do mnie zbliżyć fizycznie, coś we mnie pękło i wróciło do mnie wszystko, co złe. Zdrada miała miejsce prawie pół roku temu, od tamtego czasu nie uprawialiśmy seksu...
Jestem zagubiona, nie potrafię już chyba zdobyć się na czułość i intymność z nim.
Czy to chwilowe, czy zawsze tak będzie?
INTERIA.PL

Re: Seks po zdradzie partnera...

Napisał(a): Gość -

Witaj myśle ze powinnaś iść z tym do psychologa tutaj raczej pomocy nie otrzymasz a rade ewentualnie cie zgnoją za przeproszeniem internet nie jest dobrym miejscem na rozwiązywanie takich spraw pozdrawiam życze miłego dnia:)

Napisał(a): gość -

kolorowanki Witam wszystkich,
chciałabym poprosić o radę osoby, które kiedyś były w takiej sytuacji, jak ja teraz.
Mój mąż mnie zdradził. Jesteśmy razem już ponad 18 lat (16 lat małżeństwa) i jego zdrada była dla mnie szokiem. Najpierw wyrzuciłam go z domu, później pozwoliłam wrócić i zaczęliśmy naprawiać nasze małżeństwo.
Trochę się poprawiło i nawet było lepiej niż przez ostatnie lata, ale kiedy mąż próbował się do mnie zbliżyć fizycznie, coś we mnie pękło i wróciło do mnie wszystko, co złe. Zdrada miała miejsce prawie pół roku temu, od tamtego czasu nie uprawialiśmy seksu...
Jestem zagubiona, nie potrafię już chyba zdobyć się na czułość i intymność z nim.
A CZEGÓŻ BY INNEGO MOŻNA SIE SPODZIEWAĆ PO FACECIE,JAK NIE OSZUST TO ZDRAJCA...I TYLE W TEMACIE

Reklama

Moja rada-nie możesz zapomnieć-ROZEDŻCIE SIĘ.Jak ciągle masz przed oczyma jego tzw.zdradę to daj sobie spokój,czy trzeba żyć z kimś jednym do końca?Świat jest piękny a życie zbyt krótkie.Poza tym odpowiedz sobie na pytanie,jaką kobietą jesteś,czy dbasz o siebie i jak układało się wasze życie.Nic nie dzieje się przypadkiem,może uważasz ,że skoro został twoim mężem ,to już do końca będzie tylko twój?Może popełniłaś jakieś błędy,traktowałaś go jak własność,a każdy potrzebuje akceptacji,bliskości.Pomyśl =JAKĄ ŻONĄ BYŁAŚ NAPRAWDĘ I CZY ZAWSZE BYŁAŚ WOBEC NIEGO W PORZĄDKU!!!

Jeszcze niech ma wyrzuty sumienia, że to jej wina, że ją zdradził.

Zadaj sobie pytanie czy gość był dobry dla ciebie lub dzieci lub zajmował się domem. Jeśli był/jest chociaż w tym do akceptacji to niechęć do niego ci minie. Kobieta jest w stanie pokochać drugi raz facet nigdy drugi raz nie pokocha tej samej kobiety.

Reklama

Kobieta może kochać bezwarunkowo, facet zawsze kocha za coś. Po tylu latach małżeństwa żebyś była nawet nadzwyczajna to już nie masz tego czegoś za co cię kiedyś pokochał. Przemyśl wszystko i nie rób głupstw, czasem zwyczajnie się opłaca zostać z facetem, z którym się już jest. Tylko czy ci się opłaca?

kolorowanki Witam wszystkich,
Nakryj sobie na początku seksu z nim głowę gazetą jakąś kolorową żebyś mogła sobie w międzyczasie poczytać.

Reklama

to zależy tylko od tego czy przez te pół roku cię zdradzał czy to było tylko wtedy i koniec koniec basta, zależy mu na tobie i chce tylko ciebie, jeśli to drugie...to zapomnij o zdradzie, wymaż jakoś z pamięci, przełam się albo chociaż spróbuj

Napisał(a): xenia11 -

Nie byłam i mam nadzieje nie być w takiej sytuacji, ale po przeczytaniu Twojego postu, naszła mnie taka myśl: czy Ty wybaczyłaś czy zwyczajnie postanowiłaś,że spróbujesz? Bo mam wrażenie , że jest trochę tak, że nie dałaś sobie wystarczająco czasu by wybaczyć a mężowi by się o to postarał, tylko zapominając o uczuciach podjełaś decyzję....
Ktoś radził Ci wizytę u psychologa, a ja myślę że powinnaś pomyśleć o jakiejś terapii małżeńskiej, by ktoś nauczył Cie znowu ufać i czuć tego mężczyznę...

A czy nie pomyślałaś ,że znudzą mu się twoje fochy i znajdzie sobie pocieszycielkę?Takich chętnych jest wiele,nawet przez internet pozna i co?Jak chcesz żyć to zapomnij i zacznij żyć normalnie a jak nie możesz wybaczyć to rozejdż sie.Proste?

Cześć
Byłem z moja żona przez 15lat obojgu było bosko ,wybudowaliśmy dom myśleliśmy o dzieciach
Wszystko było zaplanowane poukładane do czasu odkrycia jej zdrady z kolega z pracy
Chodź była próba naprawy wszystkiego wybaczenia
Nie dałem rady Dzic mija rok o decyzji rozstania z mojej strony
I niezaluje tej decyzji
Nie można wybaczyć zdrady co najwyżej spróbować zapominać
Niewarto wiem co mowie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po zdradzie
Do góry strony: Seks po zdradzie partnera...