517
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi163
  • Ocen na +65
517 ppt ?

seks przedmalzenski - czy to naprawde taki straszny grzech? (164)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

seks przedmalzenski - czy to naprawde taki straszny grzech?

Napisał(a): ~123 -

mam narzeczonego, z ktorym planujemy slub na przyszly rok. nie mieszkamy razem, kochamy sie (w obu znaczeniach tego wyrazenia), ksiadz na spowiedzi raz mnie niemilosiernie gani i wyzywa od ladancznic, a inny z kolei mowi, ze "sie nie dziwi, bo przeciez trzeba sprobowac ciastka, zanim sie je kupi" czy seks przedmalzenski naprawde jest tak strasznym grzechem jezeli sie kochamy i planujemy wspolna przyszlosc? jak to jest? Moi znajomi mieszkaja razem i ksieza przychodza do nich na kolede nic nie mowia.. juz sama nie wiem, co o tym myslec.. zeby chociaz wszyscy ksieza mieli obrana jedna linie frontu, a tu raz mowia tak, rak tak.. przez to boje sie chodzic do spowiedzi
INTERIA.PL

Re: seks przedmalzenski - czy to naprawde taki straszny grzech?

Napisał(a): ~Kosa -

Kochana, czy ciebie pozbawiono mózgu? Przecież Bóg dał ci prawo wyboru, musisz próbować żyć na swój sposób nie pod dyktando innych bo jesteś CZŁOWIEKIEM. Tylko i wyłącznie człowiekiem a żeby twojej radości z tego powodu stało się zadość, nikt nie ma prawa cię oceniać a tym bardziej wyzywać ponieważ twój osąd nadejdzie w swoim czasie.

Po co gadasz w ogóle takie rzeczy księdzu? Ba! Co go to interesuje, czy tobie się zwierzał z tego ile burdeli w życiu zaliczył? Ich najbardziej wkurza to, że ty możesz o tym powiedzieć i robić to kiedy tylko chcesz a oni muszą się z tym kryć. Tu ich boli, dlatego się wyżywają.

Napisał(a): MarekAureliusz -

Z całą pewnością to dobry uczynek,
jeśli nie jesteś chrześcijaninem,
i o ile myślisz i jesteś odpowiedzialny.
''straszny grzech'' ? Zadaj sobie pytanie...
Czy to, że nam jest razem tak cudownie,
jest dramatem dla stwórcy ?

Napisał(a): ~aniołek -

Już niedługo KK wprowadzi w naszym kraju Prawo Pierwszej Nocy,
Każdy proboszcz będzie musiał sprawdzić czy "pretendentka" do ślubu kościelnego jest "czysta".;)
Moim zdaniem to świetny pomysł, bo wyeliminuje cudzołożnice z życia kościelnego i przy okazji księża nie będą musieli już się uganiać za małolatami, gdyż "test przedmałżeński" zaspokoi ich potrzebę kontaktu z bożą owieczką:).

Napisał(a): ~Tadeusz -

Najświętsza Maria: „Moje dziecko, wylewam dzisiaj morze łez. Płaczę o wiele więcej aniżeli podczas Męki mojego Syna. Płaczę, ponieważ tak bardzo was kocham. Płaczę dla was, moje dzieci. O, gdybyście mogli wiedzieć co się stanie, co się zdarzy, natychmiast byście zawrócili – nawrócilibyście się!
Moje Serce jest tak bardzo ciężkie i przebite wieloma kolcami – ciężkich grzechów.
Moje dzieci, dokąd biegniecie? Biegniecie do otchłani, do otchłani, ale Ja nie chcę was tam widzieć.
Wszystkich was chcę mieć w Niebie. Tak bardzo was kocham, moje dzieci...
Dzisiaj moje Serce przeszywa wielki ból, wielki ból, z powodu Moich dzieci. Wszystko, co jest związane z chrześcijaństwem będzie i w tym roku jeszcze więcej prześladowane, będzie zwalczane.
Dlatego proszę was: módlcie się, módlcie się, módlcie się. Módlcie się nieustannie, módlcie się także w nocy. Często budzę was, abyście się modlili, za tych, którzy stają właśnie przed odejściem z tego życia ... " . " .. Módlcie się za tych którym grozi wieczna zguba ."

Widząca Gizela przy okazji przekazywania niniejszego Orędzia dodała,
że Matka Boża często powtarzała, że nic nie daje samo spisywanie Orędzi
i ich czytanie – „muszą być wprowadzane w życie”.

Napisał(a): ~gosc1 -

~aniołek Już niedługo KK wprowadzi w naszym kraju Prawo Pierwszej Nocy,
Każdy proboszcz będzie musiał sprawdzić czy "pretendentka" do ślubu kościelnego jest "czysta".;)
Moim zdaniem to świetny pomysł, bo wyeliminuje cudzołożnice z życia kościelnego i przy okazji księża nie będą musieli już się uganiać za małolatami, gdyż "test przedmałżeński" zaspokoi ich potrzebę kontaktu z bożą owieczką:).
A może to wy przywrócicie wasze stare prawo że kobieta jest własnością ludu pracującego i każdy może ją sobie brać jak mu potrzeba?

~Kosa Kochana, czy ciebie pozbawiono mózgu? Przecież Bóg dał ci prawo wyboru, musisz próbować żyć na swój sposób nie pod dyktando innych bo jesteś CZŁOWIEKIEM. Tylko i wyłącznie człowiekiem a żeby twojej radości z tego powodu stało się zadość, nikt nie ma prawa cię oceniać a tym bardziej wyzywać ponieważ twój osąd nadejdzie w swoim czasie.

Po co gadasz w ogóle takie rzeczy księdzu? Ba! Co go to interesuje, czy tobie się zwierzał z tego ile burdeli w życiu zaliczył? Ich najbardziej wkurza to, że ty możesz o tym powiedzieć i robić to kiedy tylko chcesz a oni muszą się z tym kryć. Tu ich boli, dlatego się wyżywają.
jezeli juz do spowiedzi ide, to nie rozumiem czzemu mialabym zatajac ten fakt przed ksiedzem?

Napisał(a): ~jaro -

grzechu nie ma żadnego, ale pytanie mam zasadnicze, po jaka cholerę idziesz do idioty i klepiesz mu głupoty do ucha a on się podnieca i miętoli kapucyna, chyba że to Cię nakręca a tutaj udajesz taka bardzo zgorszoną i bezradną

Napisał(a): ~Kosa -

~123
~Kosa Kochana, czy ciebie pozbawiono mózgu? Przecież Bóg dał ci prawo wyboru, musisz próbować żyć na swój sposób nie pod dyktando innych bo jesteś CZŁOWIEKIEM. Tylko i wyłącznie człowiekiem a żeby twojej radości z tego powodu stało się zadość, nikt nie ma prawa cię oceniać a tym bardziej wyzywać ponieważ twój osąd nadejdzie w swoim czasie.

jezeli juz do spowiedzi ide, to nie rozumiem czzemu mialabym zatajac ten fakt przed ksiedzem?
A ja nie rozumiem po co w ogóle tam chodzisz skoro Bóg cię znał, wie o czym myślisz i co zamierzasz zrobić, jeszcze przed pojawieniem się ciebie na świecie... no poważnie, nie rozumiem tego.

Kajetana Zmień kościół na polsko-katolicki i będzie po problemie. Tam spowiedź jest tylko powszechna i nie musisz tłumaczyć się z grzechów przed tak samo grzesznym albo jeszcZe bardziej grzesznym od ciebie, księdzem.
moze i powinnam tak zrobic, bo spowiedz przez to jest dla mnie wielkim stresem.. boje sie po prostu jej..

ale zmiana wyznania to jednak nie dla mnie

Napisał(a): ~Minimax -

Nie ma czegos takiego jak grzech. To HEREZJA do potegi milionowej. Wszechswiat dziala w 100 logicznie nie ma tam zadnego bledu … bo jest prawdziwy i dziala na NIEZNMIENNYCH prawach. Czlowiek istnieje po to by sie uczyc, rozwijac swoja swiadomosc i logike… a robi to TYLKO na robieniu bledow. Nie ma innej drogi. Nie ma wiec KARY za bledy, czy to w tym ZYCIU, czy w nastepnym … bo nie mamy jednego. W naturze to widac golym okiem (cykle przyrody) .. dla tych co maja oczy otwarte … a nie konskie klapki na oczach. Czlowiek ponosi skutki swoich dzialan teraz w tym zyciu tylko… skok z 20 pietra to prawie pewna smierc … glupie myslenie (powodowane starchem, zalem, zloscia) powoduje depresje, choroby (tworzymy pieklo w naszej psychice/ciele ) bo energia mysli/emocji sie odklada w ciele a czujemy to jako BOL. Musimy miec wiecej niz jedno zycie bo nie jestesmy w stanie dojsc do perfekcji (100 % logiki) w jednym. Potrzeba na to milionow odrodzen. Kosciol klamie w swojej nauce o tym ze mamy jedno zycie … klamie o wielu innych aspektach zycia rowniez. Nie chce Ciebie odciagac od wiary tym co pisze. Chce ciebie przestrzec jednak przed tym bys nie dobijala sie strachem . To najgorsze z uczuc jakie moze nami kierowac. Strach psychiczny rujnuje nasze zdrowie, zycie jesli kieruje naszym mysleniem…. Bo ZYCIE odzwierciedla nasze MYSLI w rzeczywistosci …tworzymy nimi nasza przyszlosc. Mysli pochodzace ze strachu .. nie daja nam tego czego pragniemy …ludzie nas okradaja, dysharmonia kroluje w nim itp. (wiem co mowie) Kazdy z nas moze sie od mysli pochodzacych ze strachu odwrocic i nie dawac im uwagi .. wtedy nie powiekszamy tej energii w sobie … inaczej tworzymy bledne kolo … Energia strachu poprzez nasze myslenie, dawanie uwagi tym myslom sie powieksza … daje pozniej wiecej mysli … dajemy temu znowu uwage temu co pojawia sie w glowie i to znowu rosnie. Efekty tego ???? … zawaly serca, i inne “cudownosci”. Jak sie starch objawia w ciele ??? KASZEL to wskazuje. Jak czlowiek nie jest chory ..a kaszle, to znaczy ze ta energia oddzialywuje na nasze cialo i stad taki objaw.WIEM co mowie bo pracuje z WEWNATRZ siebie od ponad 7 lat i mam doswiadczenie … to nie ksiazkowa wiedza. Kazdy to moze sam sprawdzic … choc potrzeba czasu na to czasmi i dobrej koncentracji. Moja rada ..przestan myslec o PIERDOLACH. Przemysl to co napisalem I NIGDY nie dawaj uwagi myslom kore powoduja w TOBIE STRACH. Jesli cos przychodzi do glowy … to daj temu “5 minut”. Zobacz .. czy jest sens w tym (czy tycza sie realnosci czy sa fikcja) i jesli nie ma .. to po tym …mowiac gwara mlodziezowa …olej to sikiem prostym. Jak sprawdzic czy mysli pochodza ze strachu ??? Spytaj sie samej siebie .. czy te mysli co teraz rozpoznalam .. pochodza ze …. (wstaw uczucie). Mamy ich 9 podstawowych … apatia, zal, starch, pozadanie, zlosc, duma, odwaga, akceptacja, spokoj. Umysl da ci odpowiedz… tak lub nie. Zycie bez strachu psychicznego jest o wiele ciekawsze i piekniejsze. Wiem cos na ten temat… bo teraz tak zyje ale musialem przejsc przez “PIEKLO”, ktore sam sobie stworzylem przez IGNORANCJE ZYCIA. Zycze szczescia na Twojej drodze i udanego malzenstwa :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: seks przedmalzenski - czy to naprawde taki straszny grzech?