32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń93
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
32 ppt ?

Seks w małżeństwie (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Seks w małżeństwie

Napisał(a): lili :)) -

Gabi - zastanów się nad przyczynami takiego stanu rzeczy i szczerze porozmawiaj ze swoim mężem na temat waszego małżeństwa - o wzajemnych oczekiwaniach, potrzebach, pragnieniach... Często jest tak, że mężczyzna nie znajduje w swoim małzeństwie tego, czego potrzebuje, by być szczęśliwym i nie musieć szukać zaspokojenia swoich potrzeb w ramionach innej kobiety :(( Nie twierdzę tym samym, że w waszym przypadku tak właśnie jest, ale warto zrobić sobie uczciwy "rachunek sumienia" i wspólnie go przepracować. Niekoniecznie wszystko już stracone :) Powodzenia!!

Reklama

Napisał(a): Marek -

zmieńcie podejście do seksu, dogadajcie się. Ja mam 50 i nadal mam ochotę na seks, tylko znowu nie mogę nakłonić żony, więc mam przyjaciółkę i od czasu do czasu (co tydzień) szalejemy oboje. Jak żona przytuli się do męża, to jego w końcu zbierze i będziecie się pieścić
niekoniecznie seks być kojarzony z penetracją pochwy. Z czasem można zorganizować sobie spotkania tylko we dwoje, gdy nikt (rodzinka, znajomi) nie zapuka do drzwi przez kilka godzin. Polecam takie małżeńskie wyjazdy.

Napisał(a): asia -

po 18 latach małżeństwa to już nie to samo co wcześniej, jego dotyk , pieszczoty nie wywołują u mnie tego dreszczyku.ale wcale nie myślę o zdradzie z innym facetem.szaleństwo może minęło ale czuję się bezpiecznie.a faceci seks odbierają troszkę inaczej niż kobiety.nie podchodzą tak emocjonalnie, po orgazmie zazwyczaj odpoczywają i idą na papierosa(tak robi mój mąż).kocham go i myślę , że dla niego jestem wciąż pociągająca

Reklama

Napisał(a): eliza -

uważam ze to Ty powinnas podjac decyzje co zamierzasz zrobic z waszym zyciem, bo mezowi najprawdopodobniej tak dobrze i bedzie tak robil bo taki uklad mu odpowiada, dopoki mu sie nie przeciwstawisz. Jesli facet zdradzi raz to mozna mu dac sznase ale jesli zrobi to poraz kolejny to juz zawsze bedzie zdradzal! wiec pomysl czy umiesz z tym zyc!

Napisał(a): Ewa -

po 2 latach od ślubu mój mąż zaczął coraz dłużej siedzieć rzed komputerem , telewizorem, przy grach komputrowych i interku.
Wiem, że przychodzi zmęczony, ja tez mam pracę bardzo stresującą i odowiedzialną. Mamy 2 dzieci. Budowaliśmy dom. Mieliśmy za dużo stresów, fakt. Problem polega na tym, że dom zbudowany, w pracy jak to w pracy - raz lepiej, raz gorzej, ale jak u wielu ludzi dzisiaj. Boli mnie natomiast to, że zamiast rozmawiac, mimo, że wielokrotnie chciałam i na rózne sposoby próbowałam, po prostu uśmiechał sie i mówił: zaraz przyjdę kochanie , za 5 minut - i tak do 4.30 rano. Bolało mnie to, że uciekał od rozmowy.Na początku czekałam, kusiłam, próbowałam rozmawiać. Nie chodziło mi o seks, tylko 20 minut bliskości na koniec dnia. Podsumowanie, rozmowa, przytulenie, pogłaskanie.. po roku się poddałam. I teraz jest tak: mówi, że mnie kocha, ale nie ma żadnej bliskości fizycznej między nami. Jest bardzo wybuchowy i niecierpliwy w rozmowie, nie kochaliśmy się chyba od 2 lat, a przedtem znowu z rok.
Co mam robić? wszystkie możliwości rozmowy moim zdaniem wyczerpałam. Byłam u psychologa ( sama, on nie chce). Zyć tak nie umiem i nie chcę. I kocham mojego męża.
Potrzebuję też seksu. Najnormalniej w świecie go potrzebuję. Panowie? czy którys z Was może mi coś podpowiedzieć. Panie?

Napisał(a): ŻONA -

Naukowcy twierdzą, że po dwóch latach małżeństwa następuje zmęczenie materiału. ogolnie to nie reguła, ale w Waszym przypadku to musi być własnie to! Zbudowaliście dom, macie dzieci, pracę - czyli wszystko, o czym niektórzy mogą tylko pomarzyć. Dla innych zwykła nuda. Weź go za łeb i niech siada i gada: dlaczego się nie kochacie?, dlaczego nie okazuje Ci uczuć?, dlaczego robi z siebie męczennika? Jak się nie uda to postaw sprawę jasno: albo... albo... Postrasz trochę dzida, niech się otrząśnie!
U mnie podziałało, ale z reklamacją nie do mnie. POZDRAWIAM!

Napisał(a): żona2 -

To już chyba ten typ faceta - mamy pecha.. Po 2 latach po ślubie kochamy się ze sobą raz na miesiąc - i to do jakich sztuczek muszę uciekac zeby moj luby poszedł ze mną do łóżka.Potem sie dziwią ze istnieją zdrady w małżeństwie........
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia seks
Do góry strony: Seks w małżeństwie