148
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +26
148 ppt ?

seks z prezerwatywą (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

seks z prezerwatywą

Napisał(a): ~Marek -

Witam, jestem z żoną 10 lat po ślubie mamy 7-letniego synka.
Żona nie stosuję pigułek antykoncepcyjnych, zabezpieczamy się prezerwatywą.
Problem jest w tym, iż nie mogę skończyć w Niej w tej gumce, wyjmuję członka przed wytryskiem.
Żona boi się zajść w kolejną ciąże. Dodam, że zdarzyło się Nam iż gumka pękła, ale do zapłodnienia nie doszło. Czy też zdarza się Wam iż kończycie w gumce poza pochwą? Pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: seks z prezerwatywą

Napisał(a): ~rentyk -

Współczuje CI.. ale ile ja znam takich par, w których jedna lub druga strona ma obsesje na punkcie ciąży, a wtedy seks jest kojarzony z czymś złym, ale z czymś co ma negatywne konsekwencje. A z takiego seksu nie można czerpać 100% satysfakcji. Jeżeli żonie nie przeszło po pierwszym dziecku, to raczej teraz nic już się nie zmieni bez pomocy psychologa

Napisał(a): d69 -

witeck Chore. Od tego mamy, my kobiety cykl menstruacxyjny. Nie wyobrażam sobie seksu z jakąs oponą aniz antykoncepcją. Tylko natura. Wolność i satysfakcja. Sek z gumką to w burdelu a nie z żoną!!!!!!
co za debilna odpowiedz. moze zona zlozylaby sobie spiralke? zona moglaby pojsc do seksuologa zeby wyzbyc sie tego strachu przed ciaza. nie mowie zeby zachodzila czy cos tyle zeby przestala sie bac

Napisał(a): ~minist-rant -

A może wreszcie poznać dni płodne żony - jest ich tylko 5-7 w cyklu, a później hulaj dusza bez żadnych zabezpieczeń. My z żoną stosowaliśmy to przez ponad 25 lat, aż do przekwitania. I wier4zcie mi - bez żadnej wpadki. A dwoje dzieci zaplanowaliśmy współżyjąc w dni płodne.

Napisał(a): ~Zenek -

Ha ha ha. W kondomie i z wyskokiem??? Szybko nerwicy bym się nabawił, w kondomie tylko jak towar jest nie bardzo wiadomego pochodzenia. Swoją po tabletkach zalewam do pełna (Ona to lubi!) a ja lubię jeszcze kilka pchnięć i chlupot jak w mokrym bucie gumowym. Nie bądź babą.

Napisał(a): ~Marzena -

~minist-rant A może wreszcie poznać dni płodne żony - jest ich tylko 5-7 w cyklu, a później hulaj dusza bez żadnych zabezpieczeń. My z żoną stosowaliśmy to przez ponad 25 lat, aż do przekwitania. I wier4zcie mi - bez żadnej wpadki. A dwoje dzieci zaplanowaliśmy współżyjąc w dni płodne.
nietety piszesz bzdury ,a nawet jeśli to prawda,to nie nadaje się dla większości ludzi.Dni płodne generalnei nie sa powtarzalne ,sa bardzo niepewne i wystarczy maly stres,zeby je zaburzyć.Gdyby to dzialalo,nikt b y nnie wymyslal antykoncepcji,to proste.

Napisał(a): ~gośc -

~Zenek Ha ha ha. W kondomie i z wyskokiem??? Szybko nerwicy bym się nabawił, w kondomie tylko jak towar jest nie bardzo wiadomego pochodzenia. Swoją po tabletkach zalewam do pełna (Ona to lubi!) a ja lubię jeszcze kilka pchnięć i chlupot jak w mokrym bucie gumowym. Nie bądź babą.
"Ona to lubi"? Co najwyżej akceptuje! Kolejny, który łże, albo wierzy w to, bo chce w to wierzyć. Wierzyć jakim jest wspaniałym kochankiem... naiwniak. Nie znam kobiety, która lubi jak jej wycieka coś przez pół dni, a w dodatku w upały potrafi nieźle śmierdzieć. Ile ty masz lat? Myślałeś, że to tam znika, czy wysycha?

Napisał(a): ~Zenek -

~gośc
~Zenek Ha ha ha. W kondomie i z wyskokiem??? Szybko nerwicy bym się nabawił, w kondomie tylko jak towar jest nie bardzo wiadomego pochodzenia. Swoją po tabletkach zalewam do pełna (Ona to lubi!) a ja lubię jeszcze kilka pchnięć i chlupot jak w mokrym bucie gumowym. Nie bądź babą.
"Ona to lubi"? Co najwyżej akceptuje! Kolejny, który łże, albo wierzy w to, bo chce w to wierzyć. Wierzyć jakim jest wspaniałym kochankiem... naiwniak. Nie znam kobiety, która lubi jak jej wycieka coś przez pół dni, a w dodatku w upały potrafi nieźle śmierdzieć. Ile ty masz lat? Myślałeś, że to tam znika, czy wysycha?
Wiesz co myślę? Że ci mózg zanikł, albo wysechł.
« Wróć do tematów
Do góry strony: seks z prezerwatywą