71
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +5
71 ppt ?

Seler – naturalny afrodyzjak? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seler – naturalny afrodyzjak?

Napisał(a): abcd -

Seler naciowy ma bardzo dużo ciekawych właściwości: posiada ujemne kalorie (ilość kalorii, jaką tracimy na strawienie go przewyższa ilość kalorii, jaką dostarczamy sobie przez zjedzenie go). Zawiera dużo wody, zmniejsza apetyt. Oprócz tego jest bogaty w witaminę C, B1, B2, B6, PP, K, Kwas nikotynowy oraz w małej ilości w witaminę E. Poza tym dostarcza organizmowi sodu, magnezu, potasu, błonnika i beta-karotenu.
Okazuje się też, że seler to naturalny afrodyzjak (przede wszystkim skuteczny, nie ma skutków ubocznych, no i jest zdecydowanie tańszy od viagry ;)). Seler stymuluje przysadkę mózgową, przez co uwalniają się hormony odpowiedzialne za popęd płciowy. Zawiera też argininę, która z kolei rozszerza naczynia krwionośne, przez co zwiększa przepływ krwi do narządów płciowych.
Seler najlepiej jeść w wersji surowej, wtedy ma najwięcej drogocennych właściwości, no i wiadomo, działa najlepiej.Świetnym pomysłem na podanie selera jest wypełnienie go farszem: twarożek ze szczypiorkiem i posiekana papryka.
Oprócz selera, naturalnymi afrodyzjakami są także: szparagi, mango, imbir, marchewka i czekolada. Wiedzieliście o tym? Korzystacie z tych właściwości selera?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Seler – naturalny afrodyzjak?

Napisał(a): ~Ola -

Ja mam takie swoje ulubione danie: seler naciowy, jarmuż, cukinia, kalarepa, bakłażan, papryka i szpinak - to wszystko wrzucam na patelnie i podsmażam. Szybkie, pyszne i dobrze działające na libido, czyli wszystko, czego szukam w jedzeniu.

Reklama

Napisał(a): ~jorge -

Kazda pikantna przyprawa jest afrodyzjakiem gdyz poprzez krew jej skladniki zmieniaja sklad plynow nawilzajaco-lubrykujacych penisa i lechtaczke i podrazniaja je chemicznie :) .Warto o tym pamietac.Istnieje jednak pewna granica wchloniecia:) powyzej ktorej mozemy sie zwyczajnie zatruc:) lub uszkodzic watrobe lub nerki:)

Napisał(a): ~Jagoda -

Hej, mam na imię Jagoda i szukam faceta który będzie potrafił mnie zaspokoić. Zapewnię Ci niezapomniane chwilę, zrobię wszystko co zechcesz. Lubię brać do buzi i w tyłeczek.
Napisz do mnie w prywatnej wiadomości na profil:
date-sfera.pl/profile/55543.html
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seler – naturalny afrodyzjak?