Sellin w sprawie finansowania mediów publicznych: Prawdopodobnie przez dotacje z budżetu (301)

Temat dotyczy artykułu: Sellin w sprawie finansowania mediów publicznych: Prawdopodobnie przez dotacje z budżetu

- Na razie prawdopodobnie będziemy finansować media publiczne poprzez dotacje z budżetu państwa - powiedział w poniedziałek wiceszef MKiDN Jarosław Sellin. Jak dodał, jest zwolennikiem zmiany systemowej w tym zakresie, ale "nowe propozycje oznaczałyby jednak nowe obciążenie podatkowe".

Komentarze (301)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Balbinka -

PiS opowiada się za obniżeniem podatków i obciążeń dla obywateli, ale jak dotychczas podatki, obciążenia i inflacja rośnie i nic nie wskazuje na jakiekolwiek ulgi w tym temacie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~POLKA -

OBNIZYC WSZYSTKIM WYPLATY O 70% I STARCZY NAWET NA OBNIZENIE ABONAMENTU!!!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Klj -

Sellin byl kiedyś dzienikarzem Polsatu to szok ze ktoś go zatrudniał.Sam sobie ogladaj pisowską telewizję Sellin
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~vbn -

towarzysz Sellin chyba sam nie wierzy, że to jest telewizja publiczna a nie rządowo-partyjna...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~suweren -

a czy p. sellin placi abonament , czy moze za malo zarabia ? chcialbym zobaczyc dowody wplat !
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Adam -

Panie Selin, zacznę od tego, że na PIS głosowałem, PO uważam za partię która powinna zostać zdelegalizowana, ale na przykladzie waszego działania w sprawie Ustawy Abonamentowej (temat prowadzenia polityki na kolanach w stosunku do żydów i USA pominę) wychodzi na to, źe jesteście partyjką populistyczną, wręcz śmieszną, chodzi wam tylko o słupki sondażowe i o to by dalej - powiedzmy górnolotnie rządzić, stąd te wszystkie programy , które w nidługim czasie okaże się, że to plusy ujemne, za które naród zapłacie wysoką cenę. Wystarczy że ktoś pogrozi wam palcem, lub spadnie poparcie a porzucacie ustawę, czy choćby jej zamysł. Ile takich projektów już było, na które naród czeka i z którymi szliście do wyborów, z wszystkiego się wycofujecie bo sie boicie, tylko nie wiem czego, mieliście przecież Polskę zrefotmować. Co do abonamentu, jak długo jeszcze będzie trwać sytuacja, gdy 20% społeczenstwa płaci abonament, drugie 20% jest karane za jego nie płacenie a reszta się z nich śmieje, czy tak postępuje powazne państwo, przypominacie raczej dzieci błądzace we mgle.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~skin -

Kwik jak zwykle,u Niemców masz meldunek musisz płacić abonament i nikt nie pyta czy oglądasz czy nie.Słońce z brukselki a raczej głąb obiecywał ze nie będzie abonamentu ni i co?
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~akm -

Czyli jak rozumiem, cwaniacy, którzy nie płacą nadal mogą bezkarnie nie płacić, a płacący "jelenie" płacą i płacą. Państwo jest bezradne i nie może wyegzekwować tak prozaicznej obywatelskiej powinności.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~TakiWał -

TVPiS - po obejrzeniu wiadomości dochodzę do wniosku, ze jest to publiczne szambo a nie dobro i nie zamierzam do tego dokładać ani złotówki
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz