Odpowiadasz na:
Serce czy rozum?

Autorka
Temat dodał(a):
Autorka -
Nigdy nie pomyślałabym że zderze się w życiu z takim dylematem. Miałam romans. Romans z mężczyzną zonatym. Mezczyzna który jak w pewnie każdej opisanej tu historii potrzebował czasu na ogarnięcie swoich spraw i mnie zwodzil. W między czasie pojawił się w moim życiu mężczyzna. Facet który podchodził do mnie zupełnie inaczej. Na zasadzie troski. Czułości. Dając jakby nie było bardzo ważne poczucie bezpieczeństwa. Wiem i rozsądek podpowiada mi że z takim czlowiekiem stworzylabym przyszłość. Jest wolny. I moglibyśmy razem ukladac sobie zycie. Mimo to ciągnie mnie do złego. Facet który ma żonę i dziecko tak bardzo pociąga mnie fizycznie że jest to wręcz niewytlumaczalne. Zaraz posypie się HEJT. Zastanawiam się tylko zważywszy że życie mamy jedno czy lepiej kierować się zdrowym rozsądkiem czy może właśnie ukladac he sobie i ryzykować z kimś na czym widok serce podchodzi nam do gardła z emocji. Czy lepiej spędzić je z facetem który zapozna mnie z rodziną przyjaciółmi i da normalny związek czy z facetem który obiecuje mi rozwod i ma dziecko. Który nie wprowadziłby mnie do swojego życia w 100 procentach bo byłabym intruzem..dla jego rodziców, rodziny. Nigdy nie pomyslalabym ze w ogóle będę miała w głowie taki dylemat. Prosilabym o wypowiedzi normalnych forumowiczow którzy być może stali kiedyś lub stoją przed trudnymi i dziwnymi wyborami. Pozdrawiam

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Serce czy rozum?

Napisał(a): ~Acek -

Im więcej będziesz miała facetów tym więcej będzie dylematów. Przeanalizuj swoją osobowość, a właściwie okres dzieciństwa i pierwszych lat młodości. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje zachowanie. W mojej ocenie "nikt nie nauczył Cię miłości". Na naukę nigdy nie jest za późno. Pomyśl trochę jeśli myślisz o poważnym ŻYCIU !

Napisał(a): ~Max -

[cytat kogo=~Esteta] Ciekawi mnie ile ma cm. ile razy może i jak długo może??? Myślisz ty o tej kobiecie - żonie...

A może to właśnie ta kobieta-żona nie potrafi lub zwyczajnie jej sie odechciało dbac o tegoż męża swego, że musi chłop szukac szcześcia poza domem?

Reklama

Napisał(a): ~mar -

WYBIERZ faceta który ci zrobi najczulsze kochanie i super orgazmy, oraz zaspokoi cię wiele razy na dobę, bo w życiu tylko to się liczy aby było przyjemnie do granic wytrzymałości , bo jest to samo zdrowie I RESZTA SIĘ NIE LICZY TYLKO PIESZCZOTY I LIZANIE.

Napisał(a): ~Karol -

Rozwalasz rodzinę, to jest brudne i złe. Oczywiście nie patrzysz na to jak na zło, jedynie masz wątpliwości, że rodzina tego łóżkowego wymiatacza cię nie zaakceptuje...........ważna jesteś tylko ty, twoje samopoczucie i orgazmy. Typowa 'Karyna'. Na pewno szkoda dla ciebie tego drugiego, zgłupiał facet obdarzając troską i czułością Karyne.....ty nie masz ani serca, ani rozumu, tylko pochwe.

Reklama