Odpowiadasz na:
Serce czy rozum?

Autorka
Temat dodał(a):
Autorka -
Nigdy nie pomyślałabym że zderze się w życiu z takim dylematem. Miałam romans. Romans z mężczyzną zonatym. Mezczyzna który jak w pewnie każdej opisanej tu historii potrzebował czasu na ogarnięcie swoich spraw i mnie zwodzil. W między czasie pojawił się w moim życiu mężczyzna. Facet który podchodził do mnie zupełnie inaczej. Na zasadzie troski. Czułości. Dając jakby nie było bardzo ważne poczucie bezpieczeństwa. Wiem i rozsądek podpowiada mi że z takim czlowiekiem stworzylabym przyszłość. Jest wolny. I moglibyśmy razem ukladac sobie zycie. Mimo to ciągnie mnie do złego. Facet który ma żonę i dziecko tak bardzo pociąga mnie fizycznie że jest to wręcz niewytlumaczalne. Zaraz posypie się HEJT. Zastanawiam się tylko zważywszy że życie mamy jedno czy lepiej kierować się zdrowym rozsądkiem czy może właśnie ukladac he sobie i ryzykować z kimś na czym widok serce podchodzi nam do gardła z emocji. Czy lepiej spędzić je z facetem który zapozna mnie z rodziną przyjaciółmi i da normalny związek czy z facetem który obiecuje mi rozwod i ma dziecko. Który nie wprowadziłby mnie do swojego życia w 100 procentach bo byłabym intruzem..dla jego rodziców, rodziny. Nigdy nie pomyslalabym ze w ogóle będę miała w głowie taki dylemat. Prosilabym o wypowiedzi normalnych forumowiczow którzy być może stali kiedyś lub stoją przed trudnymi i dziwnymi wyborami. Pozdrawiam

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Serce czy rozum?

Napisał(a): ~andrzej -

Chcesz wypowiedzi normalnych forumowiczów, więc zacznij zachowywać się normalnie. Rozum nie mieści się między nogami, tylko między uszami.

Napisał(a): ~ON dla rodziny -

Jako facet mogę napisać tylko tyle. Miłość , romantyzm jest piękny ,ale nie zostawiłbym rodziny dla romansu. Nie chodzi tyle żonę, co o dzieci. Piękne chwile i uczucia przegrają z troską o rodzinę. Większość facetów nigdy nie postawi największej namiętności na szalę z rodzicielstwem.
Chyba ,ze rodzina , albo żona ostatecznie zażąda rozwodu.Ale to i tak pozostanie plan B.

Reklama

Napisał(a): ~Jacek Dimis -

Bodaj w Psach Pazura mówi do filmowej żony: Wy nie jesteście złe, Wy jesteście głupie.
Mimo, ze bardzo szanuję kobiety, uważam, iż coś w tym jest. Bo jak myśląca niewiasta może wierzyć, że facet zostawi dom. żonę i jeszcze dziecko. Idioci czasem się zdarzają, ale 95% facetów po prostu potrzebuje odskoczni, kobiet pewnie też. Jeśli dwoje dorosłych ludzi się spotyka intymnie i nie zamierzają nikogo krzywdzić to jest OK. Ale jeśli kobieta chce rozbić rodzinę, to jest świństwo, a do tego brak rozumu.

Napisał(a): ~Autopsja -

Rób to na co masz ochotę i nie podejmuj żadnych decyzji wyczekuj. Masz fajnego kochanka to super, baw się, nie naciskaj. Czas pomoże Ci wyprostować skomplikowaną sytuację.
Przyjdzie taki moment kiedy spotkasz tę drugą połowę.
Czas, czas.
pozdr

Reklama