327
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +36
327 ppt ?

Sex w trójkącie z dwoma mężczyznami (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sex w trójkącie z dwoma mężczyznami

Napisał(a): ~Zuzula -

Witam,
jestem z moim chłopakiem już parę lat on chce wziąć do łóżka drugiego mężczyznę mi w sumie nawet troszkę podoba się ten pomysł ale boję się o niego nie chce żeby potem czuł się skrzywdzony czy odrzucony niby to jest jego propozycja ale mam wrażenie że on nie zdaje sobie sprawy jak wiele konsekwencji może mieć taka zabawa boję się że on potem będzie się źle z tym czuł a ja będę obciążać się winą za całe zajście jakie są wasze opinie na temat takich zabaw liczę na odpowiedzi zarówno kobiet jak i mężczyzn
INTERIA.PL

Reklama

Re: Sex w trójkącie z dwoma mężczyznami

Napisał(a): ~Anna -

Super tytul na Interii - o tym fantazjuje kazda kobieta. No ale nie napisaliscie ze zamiast klasycznego trojkata jeszcze lepiej jak jeden mezczyzna piesci kobiety organy, a w tym czasie drugi laduje go w od-byt a potem konczy mu w jelicie. Co za doznania !!! W kolejnej odslonie ten ktoremu sie zlal w jelito - piesci tego pierwszego od-byt dezodorantem ... wklada mu go razem z reka tak do lokcia. Fajnie redaktorki z Interii ? coz chyba to ulubione wasze tematy skoro tak propagujecie zboczenia na stronie glownej ?

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~ncjdcwckjw -

może nie zwlekać tylko od razu trzech zaprosić! albo sześciu to i tych trzech pierwszych niezwłocznie skorzysta.
Piękne słoneczko by wzeszło tego dnia.
Kiedyś to się podobno pluralizmem wychwalanym przez bolka nazywało. tylko on nie wiedział o czym mówi bo na szkoleniu nie było.
A potem siedzi trzech przedstawicieli płci brzydkiej w wannie i który puścił bąka? - ostatni!!!! hahaha. dlaczego? bo tak. Jakieś skojarzenia zbereźnicy?

Napisał(a): ~wcsnac -

To jest frajer bez c szacunku dla ciebie.On by chciał.Olej go.Moze sobie lepiej niech wezmie prostytutke z kumplem.Co za szmatę cię ma.Za chwile będzie inny kumpel z nim cie obracał.Niech spada.Nie ma przyszłosci z kims takim zwiazek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z dwiema
  • forum doznania! erotyczne kobiet
  • Sex forum pl
  • czy uprawiaa seks w trjkcie z dwoma facetami
  • wraenia po trjkcie
  • sex 2m+1k opinie kobiet
  • sxs w trojkacie
  • sex opinie kobiet 2+1
Do góry strony: Sex w trójkącie z dwoma mężczyznami