235
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi79
  • Ocen na +29
235 ppt ?

Sex z 2 mężatkami (80)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sex z 2 mężatkami

Napisał(a): Taki on -

Witam wszystkich.
Moja żona jest cudowna sobą,ale ja zdradziłem.
Szkopuł w tym ze tez z mężatkami.ktore nie miały zbytnich oporów zeby zdradzić swoich mężów.
One nie wiedza o sobie narazie.
Ostatnio jedna z nich zapytała Czy moja żona miała by ochotę na trójkąta,(znam ja dobrze inwiem ze nie)
Wiec postanowiłem delikatnie zapytać ta druga co o tym sądzi.
Zgodziła się odrazu i do tego powiedziała ze zawsze chciała tego spróbować.
Teraz sam już nie wiem co robić,poznać je ze sobą?skonczyc to? Zaznaczę ze obie są fankami raczej ostrego sexu.
Żeby jeszcze było Ciekawiej one się nie znają,ale obie bobrze znają moja żonę.
Nie wiem czy to ja taki jestem czy kobiety maja aż takie potrzeby?
INTERIA.PL

Re: Sex z 2 mężatkami

Napisał(a): ~Minimax -

Nie wiem co spowodowalo ze postanowisles sie ozenic .... ale to co robisz swiadczy ze pospieszyles sie z ta decyzja. Co bys powiedzial jak bys sie dowiedzial ze zona Ci przyprawia rogi kilka razy w tygodniu i to z kilkoma sasiadami z okolicy. W dodatku jeszcze by ci powiedziala ze sasiedzi sa lepszymi ogrodnikami bo ich przyrodzenie zdazylo wyrosnac szybciej niz Twoje i jest wiekszych rozmiarow. Co bys czul w srodu ????? Zadowolenie, zdziwienie, czy moze bys sie zdrowo WKUR... IL ??? A moze bys sie chcial dolaczyc do zabawy z wszystkimi ????
Nie wiem jak twoj proces myslenia dziala ... ale jak bym byl Toba (na szczescie nie jestem) to bym go poobserwowal tak dobrze i to w samotnosci. Musi byc jakas przyczyna ze tak a nie inaczej postepujesz. Znajdz ja i moze poprawisz swoje zycie .... i zony. Nie daje ci jednak dlugich szans na szczesliwe malzenstwo. Juz jedziesz na skorce od banana .. choc tego jeszcze nie rozpoznales. jak wyladyjesz na glebie ... wtey poznasz co to BOL. Obys czul go jak najmniej i nie przysparzal go ludziom wookolo. Bo nie tylko zonie ten bol zadajesz.

A tak na koniec to powiem ci ze sam sie za to co robisz kiedys bedziesz karal ... bo tak nasze sumienie dziala ... mimo ze w wielu momentach nawet nie zdajemy sobie sprawy ze ono w nas jest.

Mimo to pozdrawiam i ... zycze szybkiego opamietania.

Napisał(a): ~iga -

Masz zdrowo pokręcony umysł. Jak można kochać kogoś zadając mu taki ból? Nigdy nie zrozumiem facetów, ich debilnego tłumaczenia a kobiet tym bardziej. Kobieta powinna być mądrzejsza, jak widać obie te panie bez zasad, lojalności wobec swoich męzów,. Jesteście siebie warci, mam nadzieję że kiedyś się przekonacie co straciliście, bo wiedz że zdrada zawsze wyjdzie na jaw. Teraz się baw...bo niedługo będziesz pluł sobie w brodę i gorzkimi łzami płakał w rękaw.

Napisał(a): Taki On -

No widzę ze głosy są podzielone.
Ktoś napisał ze skoro tak robię,to napewno nie kocham żony,
napisze jeszcze raz bardzo ja kocham i zrobię wszystko żeby się nie dowiedziała.Jestem bardzo ostrożny.z jedna z tych kobiet nie widziałem się już z 1.5 roku,mamy kontakt tylko telefoniczny(to ona zaproponowała trojkat)
Natomiast z ta druga spotykam się raz na 2/3 miesiące.
Tez przeszło mi przez głowę ze mam nie równo pod kopułka:)
Jeśli tak to one tym bardziej:)
Napisałem na tym forum,ponieważ liczyłem ze znajda się kobiety lub męższczyzni którzy byli w takiej sytuacji,
Naprawdę mi nigdy nie przeszło przez głowę ze bede w takiej sytuacji.
Ale nie powiem,mam ochotę doprowadzić do tego spotkania:)

Napisał(a): ~iga -

Taki On No widzę ze głosy są podzielone.
Ktoś napisał ze skoro tak robię,to napewno nie kocham żony,
napisze jeszcze raz bardzo ja kocham i zrobię wszystko żeby się nie dowiedziała.Jestem bardzo ostrożny.z jedna z tych kobiet nie widziałem się już z 1.5 roku,mamy kontakt tylko telefoniczny(to ona zaproponowała trojkat)
Natomiast z ta druga spotykam się raz na 2/3 miesiące.
Tez przeszło mi przez głowę ze mam nie równo pod kopułka:)
Jeśli tak to one tym bardziej:)
Napisałem na tym forum,ponieważ liczyłem ze znajda się kobiety lub męższczyzni którzy byli w takiej sytuacji,
Naprawdę mi nigdy nie przeszło przez głowę ze bede w takiej sytuacji.
Ale nie powiem,mam ochotę doprowadzić do tego spotkania:)
Ty nie masz zielonego pojęcia co to jest miłość. Ten kto kocha prawdziwie nigdy, przenigdy nie zdradzi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex z 2 mężatkami