22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń149
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
22 ppt ?

Sex z dużo starsza koleżanka z pracy (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

Napisał(a): ~Cichosza -

Z pracy to bzykałem ale znacznie młodsze. Miałem 24 lata, mieszkałem na sublokatorce w domku jednorodzinnym, mieszkałem tam tylko przez znajomości, była to bardzo dobrze sytuowana rodzina. Kobieta lekko po czterdziestce, mąż starszy od niej 12 lat. Pan był wysoko postawionym urzędnikiem w znanej polskiej firmie, często przebywał w delegacji, zagranicznej też. Mieszkałem na poddaszu na drugim piętrze, państwo mieli pokoje i sypialnię na pierwszym piętrze. Schodzę od siebie na dół, drzwi od sypialni otwarte, pani z gołą nogą aż po pupę na wierzchu mówi: O wstałeś już? Zrobiłbyś mi kawę? Tak dzisiaj nie chce mi się wstawać. Zrobiłem kawę, zaniosłem na górę, wyszedłem po dwóch numerkach. Diabeł nie kobieta, jej mała jakby miała zęby to by mi go odgryzła. Super obiadki i nie tylko miałem w gratisie od poniedziałku do piątku jak pan był w pracy, albo w delegacji. Za daleko to wszystko zaczęło się posuwać, uciekłem na 3 lata do Niemiec.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Agata -

gość w czyim imieniu teraz mówisz psie ogrodnika? , 15 lat stażu to chyba wystarczająco długo żeby się przekonać czy owoc smakuje czy nie
Jednemu na sto takim jak ty się udaje. Najczęściej jak facet po dwóch godzinach znajomości dostaje wszystko, to żegnaj Gienia bo mi się natura zmienia. Nie wyobrażam sobie żeby w dniu poznania bzykać się z facetem, nie w ciągu tygodnia, ani miesiąca, zbyt szanuję siebie i swoje ciało.

Napisał(a): ~Kinga -

~Agata
gość w czyim imieniu teraz mówisz psie ogrodnika? , 15 lat stażu to chyba wystarczająco długo żeby się przekonać czy owoc smakuje czy nie
Jednemu na sto takim jak ty się udaje. Najczęściej jak facet po dwóch godzinach znajomości dostaje wszystko, to żegnaj Gienia bo mi się natura zmienia. Nie wyobrażam sobie żeby w dniu poznania bzykać się z facetem, nie w ciągu tygodnia, ani miesiąca, zbyt szanuję siebie i swoje ciało.
nie wyobrażasz sobie bo nigdy nikogo nie miałas i umrzesz jako stara panna, tak wynika z twoich zazdrosnych wywodów, od razu gościa zaatakowłaś, wiec cos jest z toba nie "tak'

Napisał(a): ~Agata -

~Kinga
~Agata
nie wyobrażasz sobie bo nigdy nikogo nie miałas i umrzesz jako stara panna, tak wynika z twoich zazdrosnych wywodów, od razu gościa zaatakowłaś, wiec cos jest z toba nie "tak'
Wypowiedziałam swoje zdanie a nie zaatakowałam. Bronisz seksu w kibelku po godzinie znajomości? Czy ty też po godzinie?

Napisał(a): gość -

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia :https://linkt(...)nepanie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy