Odpowiadasz na:
Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

gość
Temat dodał(a):
gość -
Czy ktoś z was miał przyjemność przelecieć dużo starsza koleżankę z pracy ja mam taką chęć ale nie wiem jak to ugryźć jak zagadać i namówić ja na bzykanko.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

Napisał(a): gość -

Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj:http://panieo(...)onika26

Re: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

Napisał(a): Kasia -

Ja nie muszę nic udawać i nikogo a pisać każdy może i co chce i lubie

Reklama

Re: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

Napisał(a): ~DDDD -

Nie z pracy, mieszkałem na sublokatorce u kobiety niemal 20 lat starszej, miała ok.45 lat. Jej mąż na wyższym stanowisku z 10 lat starszy od niej. Niemal przez dwa lata miałem ją prawie codziennie, zdecydowanie częściej jak jej mąż. Bywało tak że nawet jak było 20 minut do jego powrotu, to wypinając się opierała się o parapet i przez firankę zaglądała czy już wjeżdża na podwórko. Wyjechałem do Niemiec do nagranej przez brata roboty i zabawa się skończyła.

Re: Sex z dużo starsza koleżanka z pracy

Napisał(a): gość -

"Kasia" zmień styl pisania bo od razu cie poznałem żąłosny fantazjuszu, udawanie baby kiepsko ci idzie, zero realu, rozpacz.

Reklama