11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń126
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Sex z dużym (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sex z dużym

Napisał(a): ona -

Hej, czy ktoś z was uprawiał seks z dużym facetem? Ewentualnie, czy jakiś facet tutaj robił to z małą kobietą? U mnie w pracy podbija do mnie ostatnio taki jeden. Wysoki, potężnie zbudowany brunet. Bardzo mi się podoba, ale boje się że w łóżku mnie może skrzywdzić, bo jestem niską, drobną kobietką...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Sex z dużym

Napisał(a): Jowita -

Uprawialam seks z dość dużym facetem wyższy 190 cm i znacznym członkiem. Ja 170cm, chłopak 175cm. Mieliśmy seks w trójkącie. Dlatego najpierw kochałam się z chłopakiem z wytrydkiem do srofka by kochanek z dużym miał lepsze wejscie a nnie mniej bolało bo tak myslalam ze będzie bolało. Ale mimo wszystko bylam wyluzowana a facet pomimo że byl mlodszy o dwa lata od nas ja 23 lata potrafił delikatnie podejść do stosunku. Wchodził początkowo nie do końca członkiem kiedy czuł że zaczęłam jęczeć z rozkoszy wtedy zaczął co raz głębiej i do końca i doszłam do mocnego orgazmu. Gdy miałam wytrysk przytrzymał to wbitego do konca gdyż również miał wytrysk. Czułam ciepła sperma. Okazało ze prezerwatywa pomimo ze duża i miałam już zalana pochwe pękła. Nie martwiłam się tym bo tak mi było dobrze. Gdy po czasie wyjął poszłam dobrze umyć pochwe bo zbliżała się dni płodne. Nie zaszlam w ciążę ale wcześniej moj chłopak mowi gdy zostanę zaplodniona przez innegompodczas seksu w trójkącie czy obecnie w wymianie z parą uzna za swojego. Leżał na nnie (ja na wznak rozszeżone mocno nogi jak u ginekologa)i nie czułam jego ciężaru ważył tyle prawie co ja około 56 kg. Więc to jest kwestia podejścia i przygotowania się czyli mokra ci oka i wybudowanie. Gdy będziesz spięta wtedy możesz czuc dyskomfort czy ból.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex z dużym