7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń46
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Sex z koleżanką z pracy (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sex z koleżanką z pracy

Napisał(a): ~gość -

~gość Ile masz lat? Nie mniej jak 20 współpracownic mam na koncie. Pracowałem w "babińcu" ok. 30 kobiet na II i III zmianie ja sam z nimi. Bywało i w pracy, najczęściej jednak rano po nocce szło się "na kawę".
pracował chyba w domu spokojnej starości na oddziale dla babć, ale niektórym to bozia daje sny

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość Ile masz lat? Nie mniej jak 20 współpracownic mam na koncie. Pracowałem w "babińcu" ok. 30 kobiet na II i III zmianie ja sam z nimi. Bywało i w pracy, najczęściej jednak rano po nocce szło się "na kawę".
pracował chyba w domu spokojnej starości na oddziale dla babć, ale niektórym to bozia daje sny
Słuchaj synu, jak masz coś z deklem to w każdej przychodni przyjmie cię specjalista po za wszelką kolejnością, tym bardziej że to trudny przypadek. Nie znając mnie nie fantazjuj, bo ja nie fantazjuję, nie piszę głupot tak jak ty. Było pytanie, była moja prawidłowa odpowiedź.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia :https://linkt(...)nepanie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex z koleżanką z pracy