124
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +7
124 ppt ?

Sex z mężem koleżanki (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sex z mężem koleżanki

Napisał(a): gość -

Magde znam od prawie roku,pracujemy razem. Pewnego dnia zaprosila mnie do siebie na kawe i wtesy poznałam jej meza Adama-odrazu wpadl mi w oko(wysoki,wysportowany,przystojny)lecz ze wzgledu ze jest on mezem Magdy nic z tym nie robilam. Po paru tygodniach Adam zaczął pisac do mnie na fb pol żartem pol serio ze zmiany moga byc ekscytujace(doskonale wiedzialam co mial na mysli)no i stalo sie...sama nie wiem jak lecz zaczęliśmy pisac o sexie z soba,strasznie mnie to krecilo,nalegal na spotkanie a ja ciągle w glowie mialam Magdę-nie moglam jej tego zrobic. Leczx pewnego dnia nie wytrzymałam i sie spotkaliśmy. Bylo cudownie. Minęło pol roku a my regularnie spotykamy sie na sex..nje wiem co robic....wiem as ale sobie lecz nie potrafie tego przerwac

Re: Sex z mężem koleżanki

Napisał(a): Gość -

Minęło pol roku a my regularnie spotykamy sie na sex..nje wiem co robic....wiem as ale sobie lecz nie potrafie tego przerwac

Jak dupy dać miałaś wtedy na forum nie pytałaś, teraz rzopy dajesz i pytasz?
Nie wiesz, co robić? Powiedz koleżance (zonie tego pana) Podejrzewam, że sprawę szybko i sprawnie załatwi.

чертова женщина

Napisał(a): ~Agnieszka -

as ale sobie lecz
Czy poza seksem z mężem koleżanki potrafisz coś jeszcze? z tego co tak cię czytam jesteś niedorozwinięta umysłowo i powinnaś popracować nad pisownią poza tym jesteś straszną dz@wką i suką takiej przyjaciółki chyba żadna z nas nie chciała by mieć Aga.

Napisał(a): Agatkka -

Zeby ten mąż tej Twojej kolezanki Magdy byl porządnym facetem a nie łajza to jak go rwalas by Cię olał..mało tego powiedział by żonie zeby sie z takim ku...szczem jak Ty nie zadawala bo pchasz mu sie na penisa ale ze mąż Magdy jak widac taki jak Ty bez sumienia. .to Magda nie ma nad czym ubolewac jak prawda wyjdzie na jaw..bo z takim to zmarnuje sobie zycie...

Napisał(a): ireneo -

świństwo zrobisz, jak go przed koleżanką nie pochwalisz
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex forum sex zkolznaka zony
Do góry strony: Sex z mężem koleżanki