2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń86 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

Sex z Teściową (1672)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): gość -

Mnie również marzy się sex z teściową ,a było tak blisko była sama w szlafroku wsadziłem rękę pod koszulkę delikatnie masowałem pośladek to było cudowne i powiedziałem jej że bardzo ją pragnę ona odparła za nie możemy bo takie jest życie . Wiem że ona też mnie pragnie ale nie może się kochać może kiedyś w przyszłości do się namówić
INTERIA.PL

Cześć, sam mam ten problem. Od jakiś 2 lat mam nieodpartą ochotę na moją teściową. Jest zgrabną babeczką ledwo po 50tce, ja mam 30. Gdy jest w pobliżu aż robi mi się gorąco. Często mam ochotę ją objąć czy przytulić, wyszeptać do ucha jak bardzo mnie kręci czy cokolwiek z tym zrobić jednak wiem, że byłaby to mocno popaprana sytuacja. Zwłaszcza, że żonę i córkę strasznie kocham a tesciu to wporzo facet. Ale teściowa jest marzenie... Mam ochotę zrobić jej rzeczy, których pewnie nigdy nie doświadczyła ;) Jednak koniec końców pewnie nigdy się nie odważę i skończy się jedynie na fantazji :) pozdrawiam tych co mają ochotę na swoje teściowe ;)

Reklama

Reklama

Temat ciekawy i coraz więcej o tym mozna poczytać w necie.. Osobiście tez mam ochote na tesciowa, a ze nieduża różnica wieku i fajnie sie trzymie...;) Póki co nie ma zabardzo jak / czekam aż sie cos wydarzy ...były testy, próby e zeszłym roku ale chyba sie zawstydziła . No i niestety teściu cały czas w domu ostatnimi czasy . Wiec póki co strefa marzeń ale mam nadzieje ze kiedyś sie uda :)

Reklama

Sam sie zastanawiam jak to zrobić .. choć czytając inne fora w większości to teściowe prowokują zięcia ;) .. albo bez majteczek, stanika chodzą w luźnych ciuszkach pokazując to i owo ;:) całują w usta na pożegnanie ..lub złapią cie za fujarę. Ze swojej strony zawsze możesz byc pomocny z tym i owym / otrzeć sie czasem w np kuchni o jej pupcie ( jeśli ciasna kuchnia ). Połaskotac stopkami jej stopki pod stołem jak wspólnie jecie obiad .. pózniej tylko czekać aż będziecie sami i próbować działać.

Powiedz jakiś masz ładne oczy a twoje piersi chciałbym pocałować co ci podpowie ? Tylko po cichu szeptem na ucho , ze jesteś krótko trzymanym bo twoja nie za bardzo lubi baby są zaraz wyczulone na takie szepty !!! Atakuj przytul pogłaskaj jak zobaczysz ze kisiel się robi babie w majtkach zaczyna cicho odpowiadać to już jest twoja może nie za pierwszym razem kiecę podniesie ale nie zapomni i jak uzna ze jest bezpiecznie 100 dupy nadstawi po 45- 55 to maja ogień w dupach tylko czekają na taka okazje jak partyzant pod mostem stworzyć trzeba tylko warunki być sam na sam . Moj pojechał do dr to ja wybadałem teściowa cały czas tylko mówiła daj spokój bo ojciec może wrócić mówię Patrz przez okno ja ciebie popieszczę od tylu Jaśka pod łokcie 2 krzesła by wygodnie uklękła i od tylu ja za firaną jak teraz teść ma przyjść sama tak się ustawia można tylko trzeba pomyśleć widok ma na drogę , teraz sama wymyśla miejsca i czas tak by tylko dostała w krocze teraz już nie ma sytuacji nie możliwych .

Nigdy gamoniu za pierwszym razem baba nóg nie rozłoży powtórz pieszczoty mów stale ze ci się podoba masuj pięścią jak mówi ze nie można to już jest dobrze powiedz ze to wasza będzie tajemnica ! I dotykaj wszędzie gdzie tylko możesz delikatnie pocałuj szyje rękę dekolt głowę usta musi się zacząć dupa wąchać trwa to chwile ale efekt niesamowity jak raz złapie ochotę to dopiero będziesz miał jazdę !!!

Jak twoja teściowa nie jadalna lub ty jesteś impotentem to nie oceniaj innych jak ci dupy teściowa nadstawi lejesz w nią jak beczkę robi lody ze na nogach się chwiejesz to dopiero wtedy powiesz jaki byłem durny ja jak się zjeję w moja to nie chce bym z niej wychodził mówi ty gadasz we mnie ogień !!! Jak wymę to mnie wyliże końcówkę tak ze na nowo stoi teraz idz do Domu i zrób w domu porządek chyba ze ci odmówi to przyjdź !! Tak jest zawsze .

Zięć dreptał za mną wkoncu mu uległam ,powiem wam nie żałuje ,tyle co teraz mam przyjemności nie miałam nigdy ,wcześniej były dzieci obowiązki dziś potrafię zrobić to czego nigdy bym nie przypuszczała ze potrafię ,nauczyłam się korzystać z chwili cieszę się ze młody mnie chce stara babę ,nie chce tylko by się to wydało wiem ze córka by mnie nigdy nie wybaczyła .
Mąż on zawsze myślał tylko by jemu było dobrze wiec nawet jak on się dowie będzie się czuł jak ja przez lata
Do tych co sie wąchają to zależy czy wam jesteście gotowe na taka dawkę adrenaliny czy będziecie w stanie brać i dawać spełniać fantazje zięcia powiedzieć otwarcie co was kręci warto .
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z tesciowa
  • sex forum
  • sex z tesciow
  • sex z teciow
  • sex z tescowa
  • sex podchody do tesciowej
  • tesciowa i sex
  • sex z tesciowom
  • sex Tesciowa
  • sexz tesciowa forum