2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

Sex z Teściową (1789)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): gość -

Podobno do odważnych świat należy:) sam sie nie umie przełamać by oficjalnie tak powiedzieć. Za tyłeczek potrzymalem ale na tym koniec .... Tesciowa juz chyba wyczuła o co chodzi - w końcu kobiety maja ten swój zmysł. Czekam na jakiś znak od niej ( moze jak bedzie sama to zadzwoni żebym przyszedł po cos ...i wtedy jakos cos sie wydarzy? ) póki co zostaje czekać ...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Nic czekaj na imprezę do teściowej trzeba podejść jak do sklepu kupisz nie kupisz potargować zawsze możesz - na pewno nie wypeple bo zawsze możesz się wyprzeć ze stare to dobre ale wino jak zacznie marudzić ? Przecież można ocenić jak się zachowuje czy masz do niej sympatie czy ona do ciebie jest nastawiona pogodnie to się czuje, moja kiedy ja zapytałem czy może sobie wyobrazić nas w łóżku powiedziała jak by to słyszał mąż czyli mój teść to by mnie zabił - ja mowie ze nie pytam teścia tylko ja ? Złapałem za rękę pocałowałem stanęła jak wryta wiec pytam ponownie o szczera odpowiedz uwikłanem ja w rozmowę ze ja sobie wyobrażam ja baba zrobiła się wiotka kilka dni trwało nie było nikogo w domu i poszła jak burza.

Moja po cesarce „ teściowa „ jak wszedłem w nią to myślałem ze to dziewica miała wówczas 57 dupczylismy się cały dzień teraz jak zapytam kiedy możemy zrobi wszystko by być ze mną / do tego potrafi zorganizować schadzkę wszędzie dupy da auto ,pociąg plaża park basen sauna dla niej nie ma miejsca w którym by jej nie pasowało na grzybach w lesie w piwnicy na przystanku pod balkonem . W klatce na ostatnim pietrze zawsze wejście jest na dach tam już nieraz ciągła lud od tylu na schodach.
Z młoda byłoby to nie możliwe !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z tesciowa
  • sex z tesciow
  • sex z tescowa
  • sex podchody do tesciowej
  • sex z teciow
  • tesciowa i sex
  • sex forum
  • sex z tesciowom
  • sex Tesciowa