2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń87 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

Sex z Teściową (1679)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): gość -

Jak znajdzie ufajdane sperma majtki moim zdaniem opcje są takie:
-nic z tym nie zrobi
-nic z tym nie zrobi, ale na końcu głowy będzie miała myśl że zięciu ma o niej dwuznaczne myśli, a to już jakiś +
-rzuci mi tymi majtkami będąc sama na sam aby mnie zbesztać od zboczeńców, ale tu łatwo się wyprzeć
-rzuci mi tymi majtkami sam na sam i powie, że szkoda marnować taki ładunek na majtki, dalej wiadomo co ;)
Robienie afery z ospermionych majtek raczej mało prawdopodobne, a i tak łatwo się wyprzeć ;)

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): gość -

Mój tesciu został wdowcem. Zapoznał Ukrainę. Mieszkają razem. Często tam bywam. Bardzo mnie podnieca moja obecna tesciowa. Nie tak dawno temu, wyszła do sklepu, a ja w pokoju położyłem się z myślą żeby sobie zrobić dobrze, bo stał mi od rana jak drag. Tesciu w robocie, chata wolna to się rozebralem do naga i zacząłem się zabawić jej (czystą) bielizną. Włożyłem małego między biustonosz i zabawialem się aż do szczęśliwego finału. Wtrysk był ogromny. Sperma była na staniki, moich majtkach, łóżku i dywanie. Gdy tylko skończyłem i leżałem chwilę żeby odpocząć otworzyły się drzwi do pokoju i weszła ona jeszcze w kurtce. Myślałem że spale się ze wstydu bo obok leżał jej stanik cały w spermie. Aż krzyknęła... I wybiegla z pokoju.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z tesciowa
  • sex forum
  • sex z tesciow
  • sex z teciow
  • sex z tescowa
  • sex podchody do tesciowej
  • tesciowa i sex
  • sex z tesciowom
  • sex Tesciowa
  • sexz tesciowa forum