2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98 tys.
  • Odpowiedzi1 tys.
  • Ocen na +24
2 tys. ppt ?

Sex z Teściową (1789)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): Łukasz -

Piszę to już na kolejnym forum. Zależy mi żeby jakas teściowa doradzila mi czy moja już była teściowa ma jeszcze w wieku 67lat ochotę na sex. Pamiętam jak kiedyś chodziła w dekoldach i pod bluzką nie nosiła stanika. Bardzo mnie to podniecało pewnie widziała jak patrzyłem na jej sterczace sutki. Kiedyś zapytałem już teraz byłej żony dlaczego mama nie chodzi z piersiami na wierzchu tak jak Ty. A ona z taką zazdrością powiedziała że mama ma mniejsze i bardziej obwisle cycki tylko ona czyli moja była żona ma najpiękniejsze. Moja była miała bardzo dobre warunki do ruchania. Ona o tym doskonale wiedziała i tak prowokowala że wszyscy faceci się slinili na widok jej atrybutów. Ja nie byłem zazdrosny bo widziałem przed oczami tylko cycki mojej teściowej. Miłego już parę lat A ja dalej myślę o teściowej o jej stojących skutkach. Kiedy proszę moja była żonę o numer telefonu do jej matki to ona mówi że mam przyjechać do niej to mi zrobi tak cyckami że zapomnę o jej matce. Ale ja jednak marzę o teściowej. Czy jakaś teściowa może mi doradzić czy moja teściowa ma jeszcze w wieku ochotę. Chociaż troszkę. Chciałbym jeszcze zobaczyć piękne Cycki może jak teraz ma brzydkie i staszne obcisłe to mi przejdzie

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex z tesciowa
  • sex z tesciow
  • sex z tescowa
  • sex podchody do tesciowej
  • sex z teciow
  • tesciowa i sex
  • sex forum
  • sex z tesciowom
  • sex Tesciowa
  • sexz tesciowa forum