27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +1
27 ppt ?

Sex z teściową (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Sex z teściową

Napisał(a): ~madritista -

Zacznę od tego,że moja teściowa Natalia(imię zmienione) ma obecnie 45 lat.Figruy,wigoru i sposobu ubierania się może pozazdrościć jej nie jedna dwudziestka mianowicie lubi nosić miniówki oraz bluzki z dekoltem,które podkreślają jej jędrne cycyuszki. Od momentu kiedy ją poznałem a w zasadzie poznała nas ówczesna dziewczyna,dziś żona Sandra(imię zmienione) wpadła mi w oko.Co prawda zaczęła mnie podniecać trochę później zwłaszcza po ślubie gdyż mieszkamy razem.Natalia działa na mnie niesamowicie podniecająco,marzę o tym by ją nieustannie oglądać(najlepiej nago),dotykać piersi,szparki.Komuś postronnemu wydawać się może,że jestem świnią bo fantazjuję o matce swojej żony ale trudno,nie obchodzi mnie to.Moment podniecenia i pragnienia jej był tak silny,że zacząłem walić do jej zdjęć,bielizny.Nawet gdy kochałem się z żoną to wyobrażałem sobie,że kocham się z Natalią.Doszło nawet do tego,że zaczął mi stawać w jej obecności,Natalia udawała,że tego nie widzi ale ja wiem swoje.Najtrudniej było to ukrywać przed resztą domowników Sandrą i Markiem(teść-imię zmienione) i musiałem wychodzić w ustronne miejsca zazwyczaj do łazienki aby tam zwalić a akurat to działo się w okresie pandemii więc ja i żona pracowaliśmy zdalnie.Oczywiście starałem się wprowadzić w życie swoje fantazje i zacząłem robić podchody-komplementy,lekkie podszczypywania po tyłku,niewinne gesty.Na początku byłem spękany na maksa bo bałem się,że Natalia się wkurzy i opowie wszystko Sandrze i Markowi jednak przyjmowała to z uśmiechem więc uznałem to za zielone światło i dalej kontynuowałem swoje podchody dorzucając czasem jakiś sprośny dowcip.Z czasem zauważyłem,że jej to rzeczywiście się podoba,poczuła się doceniana,zauważana bo Marek przestał o nią zabiegać.Pewnego razu gdy usiedliśmy do obiadu usiadłem na przeciwko niej,zacząłem łaskotać ją stopą po nodze,uśmiechnęła się.Po niezliczonych podchodach w końcu dopiąłem swego ale o tym w kolejnym wpisie.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Sex z teściową