23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +1
23 ppt ?

Sex z teściową. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sex z teściową.

Napisał(a): ~madritista -

Zacznę od tego,że moja teściowa Natalia(imię zmienione) ma obecnie 45 lat.Figruy,wigoru i sposobu ubierania się może pozazdrościć jej nie jedna dwudziestka mianowicie lubi nosić miniówki oraz bluzki z dekoltem,które podkreślają jej jędrne cycyuszki. Od momentu kiedy ją poznałem a w zasadzie poznała nas ówczesna dziewczyna,dziś żona Sandra(imię zmienione) wpadła mi w oko.Co prawda zaczęła mnie podniecać trochę później zwłaszcza po ślubie gdyż mieszkamy razem.Natalia działa na mnie niesamowicie podniecająco,marzę o tym by ją nieustannie oglądać(najlepiej nago),dotykać piersi,szparki.Komuś postronnemu wydawać się może,że jestem świnią bo fantazjuję o matce swojej żony ale trudno,nie obchodzi mnie to.Moment podniecenia i pragnienia jej był tak silny,że zacząłem walić do jej zdjęć,bielizny.Nawet gdy kochałem się z żoną to wyobrażałem sobie,że kocham się z Natalią.Doszło nawet do tego,że zaczął mi stawać w jej obecności,Natalia udawała,że tego nie widzi ale ja wiem swoje.Najtrudniej było to ukrywać przed resztą domowników Sandrą i Markiem(teść-imię zmienione) i musiałem wychodzić w ustronne miejsca zazwyczaj do łazienki aby tam zwalić a akurat to działo się w okresie pandemii więc ja i żona pracowaliśmy zdalnie.Oczywiście starałem się wprowadzić w życie swoje fantazje i zacząłem robić podchody-komplementy,lekkie podszczypywania po tyłku,niewinne gesty.Na początku byłem spękany na maksa bo bałem się,że Natalia się wkurzy i opowie wszystko Sandrze i Markowi jednak przyjmowała to z uśmiechem więc uznałem to za zielone światło i dalej kontynuowałem swoje podchody dorzucając czasem jakiś sprośny dowcip.Z czasem zauważyłem,że jej to rzeczywiście się podoba,poczuła się doceniana,zauważana bo Marek przestał o nią zabiegać.Pewnego razu gdy usiedliśmy do obiadu usiadłem na przeciwko niej,zacząłem łaskotać ją stopą po nodze,uśmiechnęła się.Po niezliczonych podchodach w końcu dopiąłem swego ale o tym w kolejnym wpisie.

Reklama

Napisał(a): ~Mirek -

gość ja też mam mega ochote
To już jest punkt zatrzęsienia żadnej kobiecie nie ujdzie uwadze ze ja adorujesz one to czuja wiedza teraz jest zadanie do wykonania powoli się zbliżać powiedzieć coś miłego dotknąć musnąć pocałować przytulić na przywitanie pocałować i np włożyć język do ust złapać za pierś lub pośladek lub prosta piłka zapytać czy sobie może to wyobrazić z tobą miałeś sen np. U mnie zadziałało powiem tak tak jak razem świntuszymy taki jaki mam z nią odlot życzę innym tu są różne czynniki nie zostać odkrytym dreszcz zdrady czasem tez miejsce bo jak już teściowa złapie ochotę to dla niej nie ma rzeczy niemożliwych stary jej poszedł nadol w piecu rozpalać a ja ja na krześle penetrowałem była bez niczego pod spódnica siadła okrakiem na mnie i słuchała czy nie idzie po schodach teść .innym razem posłała go do sklepu po drobnostkę wiedząc ze tu jej nie dostanie musi dalej iść patrzyła przez okno a ja od tylu się nią bawiłem spuściłem się jak mówiła ze idzie spicrotem . Lub opila go a mnie w kuchni loda zrobiła .kobirty są niesamowite jak chodzi o kreatywność . Innym razem po obiedzie teść z kumplem byli w garażu my patrząc za firany figlowaliśmy adrenalina dodatkowa czy nie będzie za wczas wracał czy zdążę się nią napaść to są momenty które się nie zapomina ,wiadomo jak nie ma nikogo to jest po dłuższym czasie rutyna ale zdarza się ze dłuższy czas nie było okazji a smak jest wtedy trzeba kreatywnie coś wymyślić.

Napisał(a): ~Waldek -

Powiem tak sex z teściowa może być czymś bardzo pozytywnym buduje się więzi młody jest odstresowanie na maxa ma dostęp do ciała ile tylko chce bez zobowiązań Teściowa przeżywa druga młodość mąż tez jest zadowolony bo ona nie ma czasu marudzić sama mi mówi teraz kładzie się by chłop sobie zrobił dobrze by miała spokój nie ważne czy jej będzie to sprawiało przyjemność ważne by on się szybko spuścił pochwali go poklepie dlatego ze wie dostanie to co potrzebuje od zięcia. Rozmawiamy. Szczerze o tym co dzieje się w naszym związku czasem wiem ze teść po mnie się załapał na mokra ścieżkę zdrowia ona tez nie ukrywa ze ma przyjemność tez z mężem się przespać kiedy to się zbiegnie w czasie kiedy ze mana była przed nim.

Reklama

Napisał(a): ~Marek -

Matki nie puszcza pary z gęby które się dupca ze swoim synem dopiero po przypadkowej wpadce wychodzi czasem taki związek na jaw sam miałem kumpla który po pijaku się zwierzył ze tsk jak mu da matka to mu żadna nie da.
Kobirty potrafią się dobrze kamuflować latami trwają takie związki one wiedza kiedy i gdzie znaleźć chwilę by się podstawić jak wiadomo w domu pod jednym dachem nie upilnujesz takiej kobiety.

Napisał(a): ~gosc -

~Marek Matki nie puszcza pary z gęby które się dupca ze swoim synem dopiero po przypadkowej wpadce wychodzi czasem taki związek na jaw sam miałem kumpla który po pijaku się zwierzył ze tsk jak mu da matka to mu żadna nie da.
Kobirty potrafią się dobrze kamuflować latami trwają takie związki one wiedza kiedy i gdzie znaleźć chwilę by się podstawić jak wiadomo w domu pod jednym dachem nie upilnujesz takiej kobiety.
dokladnie,ja znam taka jedna matke kumpla,dwa razy ja ruchałem

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~gosc
~Marek Matki nie puszcza pary z gęby które się dupca ze swoim synem dopiero po przypadkowej wpadce wychodzi czasem taki związek na jaw sam miałem kumpla który po pijaku się zwierzył ze tsk jak mu da matka to mu żadna nie da.
Ile lat miała?

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gosc
Ile lat miała?
ona 47,ja 19
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sexs z tesciowa
  • sseks z tesciowa
  • sex z teiow
Do góry strony: Sex z teściową.