Odpowiadasz na:
Sex z Teściową

gość
Temat dodał(a):
gość -
Witam nie wiem jak to opisać , mam wielki problem . Chciał bym się kochać z moją teściową .Sam jestem już po 40 a ona skończyła 60 jest bardzo atrakcyjna kobieta , zawsze mi się podobała ale ostatnie lata są dla mnie straszne!!! Na jej widok czuje ze jest coś ze mną nie tak !! Chciał bym całować każda cześć jej ciała czuć Ciepło jej ciała . Zawsze oglądam jej zdjęcia i wyobrażam sobie ze jesteśmy razem w łóżku . Proszę pomóżcie mi nie wiem co mam ze sobą robić

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): Adik13 -

Coś ostatnio ucichło Panowie, wszyscy na wakacjach? Może ktoś pojechał z teściową😀

Reklama

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): samson -

Musze wam powiedziec ze z tym masowaniem paly przy tesciowej to dobry pomysl.. dzisiaj wrocilem z pracy a na tarasie siedzi tesciowa z zona więc mnie na nią naszła ochota i usiadlem tak na wprost do tesciowej, bokiem do zony na narożniku i zaczalem sobie uciskac pale az stanal.Na poczatku nie patrzyła ale w końcu zaczeła zerkać ukradkiem. Ja juz sobie robiłem naprawde dobrze przez spodnie i zaczeła sie kręcić i widać było że wie o co chodzi. Dodam ze tesciowa to rozwodka 60 lat ale naprawde badzo sexowna... W końcu poszedłem dokończyć do toalety. Jak wróciłem to usiadlem tak samo ale juz sie nie dotykałem, chciałem zeby wiedziała ze bylem sie spuscic. Pewnie bede sobie teraz tak poczynał bo widze ze ją to intryguje. w miedzyczsie jak sobie masowałem pałe to w rozmowie powiedziała głośno SEK, EKSTAZA... Na sto procent w nawiązaniu do tego co robiłem.

Reklama