Odpowiadasz na:
Sex z Teściową

gość
Temat dodał(a):
gość -
Witam nie wiem jak to opisać , mam wielki problem . Chciał bym się kochać z moją teściową .Sam jestem już po 40 a ona skończyła 60 jest bardzo atrakcyjna kobieta , zawsze mi się podobała ale ostatnie lata są dla mnie straszne!!! Na jej widok czuje ze jest coś ze mną nie tak !! Chciał bym całować każda cześć jej ciała czuć Ciepło jej ciała . Zawsze oglądam jej zdjęcia i wyobrażam sobie ze jesteśmy razem w łóżku . Proszę pomóżcie mi nie wiem co mam ze sobą robić

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): gość -

Działaj chłopie,będzie alko i szansa na bycie sam na sam to atakuj, nie czekaj.

Re: Sex z Teściową

Napisał(a): Jcob -

W moim przypadku to nie jest teściowa ale matka mojej dziewczyny i muszę wam przyznać, że to ten przypadek kiedy matka jest lepsza od córki, coraz śmielej uśmiecham się na myśl o tym ,że nieźle mnie kręci i za każdym razem gdy jestem u swojej dziewczyny to nie ukrywam , że w głowie mam tylko ją, nasze relacje są bardzo dobre nie ukrywam, powiem nawet więcej czuję, że ona zdaje sobie z tego sprawę, że mnie kręci , ale brakuje postawienia kropki nad i ^^ W sobotę zaprasza nas grilla , ma nie być teścia, myślę, że to dobra okazja by przejść do ofensywy;)

Reklama

Reklama