Twój temat został dodany

32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń302
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
32 ppt ?

Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu

Napisał(a): ~ninjaaa -

Ja mam spory problem z trzymaniem diety niestety, chyba zamowie tego Shapera jeszcze w tym tygodniu jak tak bardzo go polecacie, mam naprawde szczera nadzieje ze to nie bedzie kolejny spalacz ktory reklamuja i nie dziala, ale mysle ze moge wam zaufac. Caluje!! ;)

INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~S Wioletka -

Zuzylam prawie cala butelke i w miedzyczasie schudlam 6kg wiec jestem zadowolona :) Musze jeszcze stracic 3-4kg i bede juz cala happy wiec chyba bede musiala zamowic jeszcze jedno opakowanie Najwazniejsze ze nie mam efektow ubocznych jak moje kolezanki Moze i costam schudly ale kiedy braly te swoje tabletki wygladaly jak klebek nerwow i byly blade jak sciana Za takie efekty to ja podziekuje hahahah ;D Wy stosujecie ta diete tez czy jecie normalnei jak do tej pory??

Reklama

Napisał(a): ~Witka S -

Najlepsze pigulki na odchudzanie jakie dotej pory mialam! 4 tygodnie za mna i 5kg na wadze mniej! Moj rekord zyciowy jak na razie :D Jeszcze 2kg i zmiesze sie w moj zeszloroczny kostium kapielowy a wakacje tuz tuz! Dzeiwczyny bierzcie i sie nie zastanawiajcie nawet Szkoda zycia na pocenie sie na silowni albo bieganie po betonie hahah W kazdym razie ja na razie nie zamierazam dopoki waga sama spada w dol ;p

Reklama

Napisał(a): ~Kalinka222 -

Jestem calkiem zaskoczona jak przeczytalam o tych 60 dniach gwarancji, wiem ze to teoretycznie moze byc jakos chwyt marketingowy zeby ludzie mysleli ze oni serio az tak w siebie wierza ale z drugiej stronu gdyby tak nie bylo to by chyba nie dawali czegos takiego chyba to wyprobuje bo serio mnie to zaciekawilo :)

Napisał(a): ~Gracjana -

Tabletki działają, ale wybrane, i przede wszystkim - przy zachowaniu odpowiednich zasad kuracji. Podstawowa sprawa to zaangażowanie.Na Foreverslim trzeba przede wszystkim dbać o systematyczność. Ruch, zmiany w diecie, codzienne przyjmowanie tabletek. I tak trzymacie przez 3 miesiące - u mnie zmiana była ogromna..

Napisał(a): ~Mirabella123 -

Jestem zaskoczona az tym, ze tyle ludzi jest zachwyconych tym shaperem az bierze mnie takie wow bo ja tez jestem po dosc krotkiej sesji z tym produktem i sa powolne zmiany w postaci straconych kilogramow wiec wyglada na to ze faktycznie dziala ;) opinie tutaj tylko mi bardziej daja do myslenia :p

Napisał(a): ~pistacja999 -

Dziewczyno poczekaj jeszcze troche czasu a wyniki przyjda same zapewniam cie :D wiem po sobie tez na poczatku jak chyba kazda z dziewczyn tu z tego co czytam mialam ogromne watpliwosci ktore szybko zostaly rozwiane przez pierwsze co prawda wolne efekty ale jednak ^^

Napisał(a): ~Faworitka -

Wiem ze sie pewnie powtorze i w ogole nie wiem czy moja opinia cos wniesie jako ze tyle dziewczyn sie juz tu rozpisalo jaki to Shaper nie jest wspanialy etc ale pomyslalam ze mimo wszystko chyba warto swoje dwa grosze dorzucic ;), wiec ja zeszlam z 75 do 60 teraz i moj cel to jakos 55 byloby spoko i to mi zajelo jakos 3-4 miesiace :p co prawda mogloby byc szybciej ale nie bylam na tyle zawzieta na ile moglam byc :// w kazdym razie kilogramy leca a ja jestem bardziej szczesliwa ^^

Napisał(a): ~pestka008 -

Gratuluje wam!!! Najlepsze co mozna zobaczyc to zdecydowanie wyniki wlasnej pracy <3 moje wrazenie jest takie ze zaczelam od diety i cwiczen co jest nawet nawet jesli chodzi o zrzucenie zbednego sadelka ale w gruncie rzeczy baaardzo mi ten Shaper pomogl i jestem z niego na prawde zadowolona, co fajne oferuja mozliwosc zwrotu do 60 dni to jest duzym plusem… odwazni sa xD

Napisał(a): ~Zuzulka78 -

O jejku 60 dni na zwrot?? Mega rzadko spotykane az mnie to zaciekawilo :p ja mialam baardzo duze problemy ze zrzuceniem wagi, raz sobie nawet kupilam ten pas odchudzajacy co reklamuja w telezakupach, musialam isc potem na masaz bo tak mi strasznie miesnie pospinal :/ potem probowalam w sumie biegac, niby spoko ale efektow jakichs mega nie bylo :/ az a koncu dowiedzialam sie zupelnie przypadkiem o tym shaperze i generalnie jestem dosc zawodolona, co prawda efekty moglyby byc jeszcze lepsze ale mozliwe ze zbyt duzo wymagam przez to swoja przeprawe z odchudzaniem :d w kazdym razie polecam wam kochane ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu