Odpowiadasz na:
Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Cześć dziewczyny mam do was pytanie ostatnio gdzies w sieci trafiłam na stronę www.getshapercut.com. Ogolnie to mam zawsze duzo obiekcji do tego typu rozwiazan, ale to wydaje sie calkiem w porzadku. Moze wychodzi ze mnie blondynka, ale jakos wzbudza to moje zaufanie :P Czy któraś z was korzystala kiedykolwiek z takiego suplementu lub ma ewentualnie cos podobnego do polecenia?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Shaper cut - moje wrażenia o tym spalaczu

Napisał(a): ~pestka008 -

Gratuluje wam!!! Najlepsze co mozna zobaczyc to zdecydowanie wyniki wlasnej pracy <3 moje wrazenie jest takie ze zaczelam od diety i cwiczen co jest nawet nawet jesli chodzi o zrzucenie zbednego sadelka ale w gruncie rzeczy baaardzo mi ten Shaper pomogl i jestem z niego na prawde zadowolona, co fajne oferuja mozliwosc zwrotu do 60 dni to jest duzym plusem… odwazni sa xD

Napisał(a): ~Faworitka -

Wiem ze sie pewnie powtorze i w ogole nie wiem czy moja opinia cos wniesie jako ze tyle dziewczyn sie juz tu rozpisalo jaki to Shaper nie jest wspanialy etc ale pomyslalam ze mimo wszystko chyba warto swoje dwa grosze dorzucic ;), wiec ja zeszlam z 75 do 60 teraz i moj cel to jakos 55 byloby spoko i to mi zajelo jakos 3-4 miesiace :p co prawda mogloby byc szybciej ale nie bylam na tyle zawzieta na ile moglam byc :// w kazdym razie kilogramy leca a ja jestem bardziej szczesliwa ^^

Reklama

Napisał(a): ~pistacja999 -

Dziewczyno poczekaj jeszcze troche czasu a wyniki przyjda same zapewniam cie :D wiem po sobie tez na poczatku jak chyba kazda z dziewczyn tu z tego co czytam mialam ogromne watpliwosci ktore szybko zostaly rozwiane przez pierwsze co prawda wolne efekty ale jednak ^^

Napisał(a): ~Mirabella123 -

Jestem zaskoczona az tym, ze tyle ludzi jest zachwyconych tym shaperem az bierze mnie takie wow bo ja tez jestem po dosc krotkiej sesji z tym produktem i sa powolne zmiany w postaci straconych kilogramow wiec wyglada na to ze faktycznie dziala ;) opinie tutaj tylko mi bardziej daja do myslenia :p

Reklama