Siemens Velaro Novo - nowy pociąg dużych prędkości (185)

Siemens Velaro Novo - nowy pociąg dużych prędkości

Temat dotyczy artykułu: Siemens Velaro Novo - nowy pociąg dużych prędkości

Siemens zaprezentował nowy projekt pociągu dużych prędkości - Velaro Novo. Producent planuje stosować nowo zaprojektowaną platformę na trasach kolejowych na całym świecie. Pociągi będą mogły kursować z prędkościami między 250 a 360 km/h.

Komentarze (185)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Marzyciel -

Chciałbym móc z taką prędkością ruszać biodrami
Odpowiedzi (2)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~WERAN -

PENDOLINO JUZ W MOMENCIE ZAKUPU BYL ZLOMEM I BANDA OSZUSTOW, KTORA TEN SZMELC KUPILA DOBRZE O TYM WIEDZIALA !!. A MOZE SZMAL POPLYNAL POD STOLEM ???
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~zenek -

Ciągle wolno, jak chcę w 30 minut nad morze, bo mnie kciuczek odpada jak dłużej działam na moim ajfonku .
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Hahahahaha -

Jest taki dobry że Niemcy masowo kupują polskie PESY
Odpowiedzi (3)
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Lutek -

Chiny. Pociąg klasy "G" Pekin Szanghaj 1385 km . Czas przejazdu 4 godziny 35 minut cena biletu II klasa 300 zł. . Polska Pociąg Pendolino szczyt komfortu i elegancji Kraków Gdańsk 646 km . Cena biletu 180 zł. Czas przejazdu 5 godzin 15 minut. Dodam iz pociąg w Chinach jest bardziej przestronny , czysty z bardzo miłą obsługą. Nie telepie nie rzuca nie śmierdzi. Chiny to jednak kraj III świata o czym mogłem się przekonać na własne oczy. .
Odpowiedzi (8)

Napisał(a): ~@#$ -

ten szwabski portal to DNO JEDNO WIELKIE DNO tyle w temacie!!!
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): ~lol -

niemcy toYWRUK nie kupuje niemieckich i wszystkich do tego zachecam
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wiesiu -

Wiesiu poject pręzenuje pociong ktury szypciej przyjeżdrza nisz wyjeżdrza, nie tszeba kupowac biletu, tylko sie zglosić na stacji koncowej i powiedziec dotarlem tu z wiesiu project, wtenczas slyszoncy to lódzie naobkouo pokiwaja z politowaniem glowami, znak ze misja sie udała.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz