54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Sierpień miesiącem trzeźwości (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Sierpień miesiącem trzeźwości

Napisał(a): Gość -

Gość Jeszcze nikomu trzeźwość nie zaszkodzila a wielu trzeźwość uchroniła od zguby i nie piszcie, że to staromodne, przeżytek i ble, ble, trzeźwość zawsze będzie aktualna. Zapijaczonemu narodowi to się nie podoba a itakim narodem rzadzi się łatwiej.
Kolego to nie te czasy ze pół narodu było na gazie!ludzie ilu was pije codziennie?to są jednostki i margines normalni ludzie pracują itp a ze czasami po pracy ktos wypije piwko lub drinasa to co-pijak.ten co pije wina pod sklepem zawsze bedzie pił a jak pije okazjonalnie i w dupie mam ten miesiąc trzeżwosci
INTERIA.PL

Według mnie to jest propozycja Kościoła, a nie nakaz. A Wy się burzycie, jakby Wam mieli tlen odciąć. Co ma jedno do drugiego! Chcecie, pijcie, ale nie musicie jednocześnie najeżdżać na Kościół... i nie mówcie, że dewoty obrzydziły Wam Kościół, bo jeżeli tam chodziliście to chyba dla Boga, a nie dla moherów.

akurat zacznę pić bo mnie wkurzają,czarne sukienki
spór wokól krzyża a oni łby w piach,sekta Rydzyka górą nawetr nad praworządnością w Polsce
nikt mnie nie powstrzyma a najbardziej właśnie oni pijący codziennie winko na mszach

Reklama

Zawsze zauważam jak zaczyna się sierpień promocję abstynencji, zazwyczaj nie podejmowałem wyzwania. Ale czasami jak i tym razem podjąłem. Zawsze mnie to fascynuje, nie zauważa się tego gdy się nie odstawia alkoholu, ile w takim miesiącu powstaje okazji żeby się napić. W jaki sposób reagować na zaproszenia na piwo. Najłatwiej albo się napić, albo powiedzieć że się nie idzie, ale najlepiej pójść i pić np Colę. Bardzo ciekawe wyzwanie i można w sobie zobaczyć dużo wcześniej nieobserwowanych cech.

Reklama

Reklama

Benjamin Franklin powiedział coś z czym trudno się nie
zgodzić??,otóż:

Wino dostarcza człowiekowi mądrości,piwo wolności a woda bakterii.
W wyniku niezliczonej ilości badań uczeni udowodnili,iż: wypijając litr wody dziennie - wchłaniamy rocznie 1 kilogram ESCHERICHIA COLI - bakterii znajdujących się w fekaliach.
Innymi słowy pijąc wodę ,spożywamy rocznie kilogram gówna.
Natomiast pijąc piwo,wino,wódkę(tequillę,rum,whisky czy też inny napój wyskokowy) NIE ponosimy tego ryzyka ponieważ alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania poprzez gotowanie,filtrowanie,warzenie,destylację oraz/lub fermentację.
Pamiętaj !!! WODA = GÓWNO.Wino,wódka,piwo = ZDROWIE.
Dlatego znacznie lepiej jest pić wódkę i pleść głupstwa, niż pić wodę i być z@srańcem.
Informacja powyższa nie wymaga dziękowania.
Przekazuję ją w czynie społecznym :)

Gość
Gość Benjamin Franklin powiedział coś z czym trudno się nie
zgodzić??,otóż:

Wino dostarcza człowiekowi mądrości,piwo wolności a woda bakterii.
W wyniku niezliczonej ilości badań uczeni udowodnili,iż: wypijając litr wody dziennie - wchłaniamy rocznie 1 kilogram ESCHERICHIA COLI - bakterii znajdujących się w fekaliach.
Innymi słowy pijąc wodę ,spożywamy rocznie kilogram gówna.
Natomiast pijąc piwo,wino,wódkę(tequillę,rum,whisky czy też inny napój wyskokowy) NIE ponosimy tego ryzyka ponieważ alkohol podlega procesowi uzdatniania i oczyszczania poprzez gotowanie,filtrowanie,warzenie,destylację oraz/lub fermentację.
Pamiętaj !!! WODA = GÓWNO.Wino,wódka,piwo = ZDROWIE.
Dlatego znacznie lepiej jest pić wódkę i pleść głupstwa, niż pić wodę i być z@srańcem.
Informacja powyższa nie wymaga dziękowania.
Przekazuję ją w czynie społecznym :)
Zapomniales dodac, ze alkohol robi papke z mozgu!!!Wiele rodzin w Polsce cierpi przez picie tego "zdrowia" . Np moj ojciec jest alkoholikiem. Zanim zaczal pic byl porzadnym, inteligentnym i odnoszacym sukcesy zawodowe czlowiekiem , a teraz jest zwykla szmata i nie istnieje dla mnie!
nie zapomniałem.... ale poruszyłem tylko jedną stronę
ja prawie codziennie wypijam 1 piwo.... i uważam jest jest to zdrowe dla organizmu...
okazjonalnie lubię wypić więcej, ale też z umiarem
wszystko jest dla ludzi, ale nie można przesadzić

Pocałujcie sie wszyscy w d.....
Jaki miesiąc trzeźwości!!!!
A ksieża to niech swoich dup pilnują a nie tylko wymyślanie bzdur im w głowach!!
JESTEŚMY PAŃSTWEM ŚWIECKIM!!!!! Wiara jest każdego indywidualną sprawą!!Do kogo ma to trafić?
Do meneli z pod bram?
do ojców kiwających sie od rana do rana?

Sierpień jest miesiącem trzeźwości, co niez anczy że pic nie można. Nie powinno się tylko upijać ! Jak by był miesiącem "abstynencji" to co innego. 1 piwko dziennie, lub lampkę winka można i zachowuje się "miesiąc trzeźwości".
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sierpień miesiącem trzeźwości