17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń641
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
17 ppt ?

Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): apollo87 -

Marcin Makowski, publicysta DoRzeczy wyznał w ostatnim wywiadzie, że podpisanie przez prezydenta "Karty rodziny" i wypowiedzi traktowane jako homofobiczne, to:

zestawienie dychotomii pomiędzy postawą Rafała Trzaskowskiego a tego, z czym ma się kojarzyć Andrzej Duda. Polaryzacja, którą obserwujemy ma na celu zmobilizować elektorat Andrzeja Dudy. Wydaje mi się, że chodzi o to, aby w naturalny sposób zachęcić kontrkandydata Andrzeja Dudy do tego, aby zagrał w grę sztabu prezydenta. Rafał Trzaskowski prezentuje się jako tolerancyjny i otwarty. Wielokrotnie wypowiadał się o LGBT i małżeństwach homoseksualnych. Jednak ten temat nie jest dla niego do końca wygodny. Dlatego sztab Andrzeja Dudy chce wykazać brak spójności w Rafale Trzaskowskim.
Prezydent zajął się więc kwestiami światopoglądowymi, choć ważniejsze są teraz kwestie gospodarcze, by zmobilizować swój elektorat i wciągnąć Trzaskowskiego głębiej w swoje rozgrywki. A to wszystko po to, by uprawdopodobnić wygraną już w I turze. Tylko że w ten sposób nie przyciągnie nowego elektoratu - i musi mieć tego świadomość.

Jak sądzicie - trafna diagnoza?
INTERIA.PL

Re: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): creat -

ale która diagnoza?
ta?

'zestawienie dychotomii pomiędzy postawą Rafała Trzaskowskiego a tego, z czym ma się kojarzyć Andrzej Duda. Polaryzacja, którą obserwujemy ma na celu zmobilizować elektorat Andrzeja Dudy. Wydaje mi się, że chodzi o to, aby w naturalny sposób zachęcić kontrkandydata Andrzeja Dudy do tego, aby zagrał w grę sztabu prezydenta. Rafał Trzaskowski prezentuje się jako tolerancyjny i otwarty. Wielokrotnie wypowiadał się o LGBT i małżeństwach homoseksualnych. Jednak ten temat nie jest dla niego do końca wygodny. Dlatego sztab Andrzeja Dudy chce wykazać brak spójności w Rafale Trzaskowskim.'

czy ta ?

'Prezydent zajął się więc kwestiami światopoglądowymi, choć ważniejsze są teraz kwestie gospodarcze, by zmobilizować swój elektorat i wciągnąć Trzaskowskiego głębiej w swoje rozgrywki. A to wszystko po to, by uprawdopodobnić wygraną już w I turze. Tylko że w ten sposób nie przyciągnie nowego elektoratu - i musi mieć tego świadomość.

Jak sądzicie - trafna diagnoza?'

Reklama

Re: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): ~Frydek -

olacda To co Powiedział Duda zgadza się z poglądami większości Polaków

"aż 60 proc. pytanych uważa, że para gejów lub lesbijek powinna mieć prawo do związku partnerskiego, a ponad 40 proc. opowiada się za małżeństwami par jednopłciowych."

Z Dudą może zgadzać się tylu ilu głosowało na PiS tj. ok. 28% spoleczeństwa.

Reklama

Re: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): ~VINN -

WSZYSCY WIEDZA, ZE DUDA TO OGLUPIONY MITOLOGIA NAKOLANNIK PODAMBONOWY
TO NIBY PREZYDENT OD SPRAW OBIBOKOW I NIEROBOW W KIECACH ORAZ ANALFABETOW KOSCIELNYCH - NORMALNI UMYSLOWO POLACY GO NIE INTERESUJA ANI ON ICH !!

Reklama

Re: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): ~wikary -

Żaden prawdziwy, uczciwy Polak-Katolik nie zagłosuje na człowieka, który obchodzi święto "hanuka" i pali menory w oknach Pałacu Prezydenckiego, Polskiego Pałacu. Tak głosując, głosujesz na Kaczyńskiego, Macierewicza, Terleckiego, Szydło. To głosowanie przeciwko Polsce. Takie głosowanie to zdrada Ojczyzny i Narodu.

Re: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?

Napisał(a): ~Agnieszka -

MacTycz Człowiek,który nie ma honoru,własnego zdania,daje sobą manipulować i nie panuje nad emocjami,nie POWINIEN być prezydentem państwa!!!!
Wolę 100 razy takiego, jak tęczowego szambo nurka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Skąd ostatnie szokujące wyznania Dudy. To wszystko z powodu Trzaskowskiego?