901
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79 tys.
  • Odpowiedzi64
  • Ocen na +170
901 ppt ?

Skąd ta nagła dymisja? (65)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Skąd ta nagła dymisja?

Napisał(a): ~benia -

Prezes gliwickiego sądu powołany przez ministra Ziobrę za pośrednictwem faksu, podał się do dymisji. Zdaniem niektórych na tą decyzję wpływ miał zdjęcie, które pojawiło się ostatnio w Internecie. Miał być na nim nagi sędzia Arkadiusz Cichocki, zdjęcie jednak zostało usunięte po kilkudziesięciu minutach. Zapytany o fotografię Cichocki odpowiadał, że nie wie czy to on czy nie...Obecnie sprawa wyjaśniana jest przez prokuraturę.
INTERIA.PL

Re: Skąd ta nagła dymisja?

Napisał(a): ireneo -

Co za problem, pokazać żonie i pozna

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Skąd ta nagła dymisja?

Napisał(a): ~DDDF -

A jaki to problem przy obecnym stanie techniki sfotografować kogoś nago? Ubecja ma wypróbowane metody niszczenia niewygodnych ludzi, więc wcale mnie to nie dziwi, że nadzwyczajna kasta przy pomocy ubecji próbuje usuwać nieposłusznych im ludzi, którzy nie mają stalinowskich tradycji.

Re: Skąd ta nagła dymisja?

Napisał(a): taie -

~DDDF A jaki to problem przy obecnym stanie techniki sfotografować kogoś nago? Ubecja ma wypróbowane metody niszczenia niewygodnych ludzi, więc wcale mnie to nie dziwi, że nadzwyczajna kasta przy pomocy ubecji próbuje usuwać nieposłusznych im ludzi, którzy nie mają stalinowskich tradycji.
A ty "mądry inaczej " - ta twoja UB-ecja ma po 90 czy 100 lat .
To jakiś nowy cud Wojtyły ?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • buty bioeco
Do góry strony: Skąd ta nagła dymisja?