12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +21
12 ppt ?

Skandal to mało powiedziane! (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Skandal to mało powiedziane!

Napisał(a): uni -

Rafał Trzaskowski, który walczy z Patrykiem Jakim o stanowisko Prezydenta Warszawy na antenie jednej z najbardziej rozgłośni radiowych wypowiedział dzisiaj dziwne słowa:

Trzaskowski ma coraz więcej wtop na swoim koncie.. Tym razem powiedział jednak coś, czego nie powinien. Co oznaczają właściwie jego słowa? Ja to rozumiem tak, że jest jakiś układ z Brukselą i pieniądze mają się pojawić, jeśli wygra PO. Zgodzę się z Patrykiem Jakim: Skandal to mało powiedziane!
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Skandal to mało powiedziane!

Napisał(a): ~gość -

Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, trzeba mieć nadzieję, że wreszcie Polacy przejrzą na oczy co to za sprzedawczyki z PO i N. Popieprzyło im się w mózgach po otwarciu granic i zatracili priorytety, zapomnieli o interesach Polski pieprzone sprzedawczyki, ciekawe gdzie będą emigrować jak UE się rozpadnie a to prawdopodobne jeżeli w poszczególnych krajach nadal będzie rządzić lewactwo finansowane przez Sorosa.

Napisał(a): taie -

~gość Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, trzeba mieć nadzieję, że wreszcie Polacy przejrzą na oczy co to za sprzedawczyki z PO i N. Popieprzyło im się w mózgach po otwarciu granic i zatracili priorytety, zapomnieli o interesach Polski pieprzone sprzedawczyki, ciekawe gdzie będą emigrować jak UE się rozpadnie a to prawdopodobne jeżeli w poszczególnych krajach nadal będzie rządzić lewactwo finansowane przez Sorosa.
A ty ciulu po co siedzisz w Unii ?
Jazda na Białoruś !

taie
~gość Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, trzeba mieć nadzieję, że wreszcie Polacy przejrzą na oczy co to za sprzedawczyki z PO i N. Popieprzyło im się w mózgach po otwarciu granic i zatracili priorytety, zapomnieli o interesach Polski pieprzone sprzedawczyki, ciekawe gdzie będą emigrować jak UE się rozpadnie a to prawdopodobne jeżeli w poszczególnych krajach nadal będzie rządzić lewactwo finansowane przez Sorosa.
Jazda na Białoruś !
Unia okupuję moją Ojczyznę niech sama spada, byleby nie na Białoruś
gdyż ta mi żadnej krzywdy nie wyrządziła.

taie
Jazda na Białoruś !
Nie głosowałem za wejściem do UE, na Białoruś się nie wybieram, Polska to mój dom a ty pasożycie zmieniłeś pampersa swojej upośledzonej żonie aby zawłaszczyć jej rentą ? zrezygnuj z pisania w Interii upośledzony pajacu, wyjdzie ci to tylko na dobre.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • trzaskowski uni pieniadze
Do góry strony: Skandal to mało powiedziane!