4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Sklep z naturalnymi kosmetykami (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Napisał(a): ~Wiktoria889 -

Szukam sklepu, który oferuje naturalne kosmetyki i będzie można tam dostać faktycznie dobre produkty, które będą pozbawione niepotrzebnych chemicznych dodatków. Jak ktoś zna jakiś dobry sklep z naturalnymi kosmetykami to może podzielicie się propozycjami?
INTERIA.PL

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami

Napisał(a): ~Tamara -

Jak szukasz naprawdę naturalnych produktów to możesz sobie zerknąć do sklepu https://e-naturalne.pl/. Ja od dłuższego czasu tam kupuje i faktycznie mają super produkty, bardzo duży wybór. Równie wiele takich nietypowych propozycji, których nigdzie indziej się nie dostanie jak między innymi olej z zielonej kawy. Akurat to jedna z tych propozycji, które u nich regularnie kupuje i super się sprawdza, zdecydowanie udało się dzięki temu zadbać lepiej o skórę.

Re: Sklep z naturalnymi kosmetykami

Napisał(a): ~Anita -

Takich sklepów trochę jest, w internecie warto ich szukać. Tylko upewniajcie się zawsze co do składu, czy naturalny to faktycznie naturalny. Ja dla siebie zamawiam na Ecobotox, są tam w 100% organiczne kosmetyki z Maroka. Olej arganowy - rewelacja jeśli o pielęgnację skóry i włosów chodzi. Nawet dla wrażliwej skóry jak moja.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Sklep z naturalnymi kosmetykami