80
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń910
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +0
80 ppt ?

Sklepy internetowe dla Pań (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Sklepy internetowe dla Pań

Napisał(a): gość -

kiece w miare spoko ale ta modelka... booosze jak sztucznie pozuje... ze az sie nie chce patrzec. Ładna dziewczyna a tak sztuczna ze aż się nei chce oglądać strone bo wszedzie ten sam sztuczny ryjek...

Reklama

Napisał(a): Gość -

Witam, ja osobiscie jeszcze nic nie kupowalam w tym sklepie, dzisiaj pierwszy raz weszlam na te strone, lubie kupowac przez internet, lubie ogladac co jest modne, czasami cos kupie,http://pordub(...)?id=28, strona wyglada fajnie, lubie te kolory, fajnie wyeksponowane sa kategorie, ceny przystepne, ladnie prezentuja sie modelki, nie wiem jak wyglada towar w rzeczywistosci, ale moze w przyszlosci cos zamowie.pozdrawiam

Reklama

Witam,

Dla tych co lubią zakupy przez internet polecam sklep [url=http://www-e-krainabielizny.pl]E-Kraina Bielizny[/url]. Niesamowicie duży wybór bielizny, rozmiarów, kolorów....... Polecam ! :)

Reklama

A ja szczerze polecam sklep magnolia-sklep.pl naprawdę wysokogatunkowa odzież i bardzo miła obsługa Klienta naprawdę.Mają naprawdę bardzo dobrą gatunkowo odzież i można ubrać się tam praktycznie w całości.Ja osobiście jestem w szoku że taka odzież jest za tak niską cenę,bo gatunek jest naprawdę wysoki.Kupiłam sobie tam sukienkę na ślub cywilny,nie dość że dostałam rabat to jeszcze trafiłam na jakieś tam kupony rabatowe o których nie wiedziałam i Pani do mnie zadzwoniła ze mi zsumuje rabaty i dostałam 15% rabatu od ręki byłam w szoku.Od tamtej pory nigdzie indziej się nie ubieram.Jestem zachwycona i naprawdę zadowolona z ciuszków :) Dziewczyny naprawdę z czystym sumieniem Polecam.Do tej pory nie znalazłam lepszego sklepu internetowego.

Tak to prawda odzież mają w bardzo dobrym gatunku.I mają rabaty dla stałych klientów ...
Ja zadzwoniłam bo nie było rozmiaru i pani specjalnie dla mnie sprowadziła rozmiar,fakt czekałam troche dłużej ...Na ogół wysyłają szybko.Też polecam :)

dlaczego sklep internetowy , ja ostatnio przeżyłam szok jak zobaczyłam nową kolekcję diversa , jest rewelacyjna i do tego jeszcze te ceny i jakość , nie sądzę żeby jakis sklep w sieci dał mi to samo

To fakt po przeczytaniu Twojego postu wpadłam w sobotę do diverse i wiem już o czym mówisz rzeczywiście nowa kolekcja jest zarąbista, na mnie największe wrażenie zrobiły spodnie, torebki i apaszki . A co Wy myślicie o tej kolekcji?

gość To fakt po przeczytaniu Twojego postu wpadłam w sobotę do diverse i wiem już o czym mówisz rzeczywiście nowa kolekcja jest zarąbista, na mnie największe wrażenie zrobiły spodnie, torebki i apaszki . A co Wy myślicie o tej kolekcji?
Według mnie jest o niebo lepszy od poprzedniego stylu, chociaż tamten też lubiłam, ale teraz nie muszę biegać do innych sklepów w poszukiwaniu czegoś na egzamin czy imprezę. Bo w sumie w diversie mozna ubrać sie prawie na kazdą okazję i to jest wielka zaleta tego sklepu :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sklepy internetowe dla Pań