17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń152
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
17 ppt ?

SKOLIOZA (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

SKOLIOZA

Napisał(a): Gość -

Witam! Cieszę się, że znalazłam to forum, czuję, że uda mi się uzyskać odpowiedź na pewne dręczące mnie pytanie ;) Otóż miewam czasem nieprzyjemne skoliotyczne bóle w krzyżu, stosowałam na nie Aulin, ale niestety źle się po nim czuję. I need coś inszego ale nie wiem gdzie szukać - lekarka radzi żeby wytrzymać i się rehabilitować, ech...To taka baba, że najchętniej wszystko wyleczyłaby ziółkami -_-
INTERIA.PL

Re: SKOLIOZA

no bez pszesady jak sobie wyobrazasz targwanie sie o mieszkanie?? co powiesz nie no panie, za co pan chcesz te 400 tysiecy, przeciez sciany brudne, dach przecieka…?? nie sadze zeby ktos zszedł z ceny dlatego ze jakis gosc przychodzi ogladac mierzkanie i kreci nosem

Reklama

elo, elo, a jaka masz skolioze? Tez mam, ehehehehee, szyjna jednolukowom. Tez musze cwiczyc ale fakt, tragicznie boli czasem. Bralem Aulin i Vegantalgin ale kuuurrna, ja dzien w dzien jezdze autem i nie mogę zasypiac po nich na siedzaco. Ostatnio Ketanol lykalem i był ok. musze isc znowu po recepte bo się konczy.

Reklama

No to żebyś się nie zdziwił jak się okaże że nie kupisz recepty.... :/ Witam skoliotyków by the way :*:*:* Też to mam od dziecka, skutek noszenia torby na jednym ramieniu, ech nie warto było szpanować ^^ A co do ketanolu właśnie, to też go czasem brałam, ale ostatnio nigdzie nie mogę kupić kurka wodna! Nie wiem dlaczego, ale w każdej aptece mówili że się skończył i mogę sobie kupić większy nierefundowany hyh, za 15 zyla o.O

aaaa, ja myślałam ze podrożał cham mały a to bez refundacji jest. Zdziwilam się ale mi pani nie mowila żebym kupowala droższy, zaproponowala mi Refastin jako zamiennik, bo ma taką samą siłę działania, i faktycznie. A jeszcze w kwestii skoliozy - pochwalcie się, ile stopni :P:P ? Ja mam niedużą, 20, ale i tak ćwiczę jak oszalala, nie chce mieć takiego syfu jak moja znajoma z rehabilitacji – idzie na operacyjne prostowanie kręgosłupa 

Reklama

ta lekarka miała rację bóle kręgosłupa związane są pośrednio tylko skoliozą(bocznym skrzywieniem kręgosłupa)przyczyna jest inna może być bdb prosta i lekka do wyleczenia jeżeli chcesz to napisz i wszystko ci powiem na ten temat andrzejalan@interia.pl powodzenia

Napisał(a): paskowa -

Na szczęslie nie mam dolegliwości bólowytch,chcoiazlekarzezgodnie twierdzą ze to kwestia czasu.
Mam 21 lat,ale jestem zdecydowana na operacje,bo nie chce dokońca życia być garbata ;/ W grudniu mam wizytęu specjalisty.

Jak na razie pomaga rehabilitacja kręgosłupa:https://fizjo(...)oslupa/

Aczkolwiek podejrzewam, że operacja jest nie do uniknięcia.

Napisał(a): pawlkram -

Moje dziecko miało skoliozę. Zauważyliśmy z żoną, że jego ułożenie kręgosłupa nie jest do końca takie, jak powinno być. Zaczęliśmy szukać pomocy w internecie, trafiliśmy na nowo otwarty gabinet rehabilitacyjny w Rzeszowie. Nazywają się MAZUR Osteopatia i Fizjoteapia KIDS. Umówiliśmy się na wizytę, bo opinie też mają dobre. Mam nadzieję, że praca z rehabilitantem przyniesie pożądane efekty. A Wasze dzieci mają jakieś wady postawy, jak sobie z tym radzicie?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forum skoliotyków