41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń296
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
41 ppt ?

skuteczna antykoncepcja, jaka? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: skuteczna antykoncepcja, jaka?

Napisał(a): ireneo -

Dobrawa Brak seksu jest najlepszą antykoncepcją:-))))))))))))
Na pewno? Przeczytaj NT, niekoniecznie cały, ale początek dziejów

Reklama

Napisał(a): ireneo -

~gość wstrzemięźliwość seksualna
To dobre dla tych, którym żyć się nie chce. Często takim seks już nic nie daje jeśli się jeszcze się udaje.. Seks naprawdę przedłuża życie a nie tylko je daje. Tydzień bez seksu, to 12 godzin życia stracone bezpowrotnie. Dla wstrzemięźliwych rok wtedy ma tylko 340 dni.

Napisał(a): ~marta -

~nowa akurat tym naturalnym to nie ufam, za duże ryzyko ;) marta mówisz, że tabletki, a długo je bierzesz, wszystko ok jest?
Tak jak najbardziej, tylko trzeba pilnować żeby je brać regularnie; biorę je drugi rok, żadnych nieplanowanych niespodzianek nie było ;)

Napisał(a): ~gin -

ireneo
~gość wstrzemięźliwość seksualna
To dobre dla tych, którym żyć się nie chce. Często takim seks już nic nie daje jeśli się jeszcze się udaje.. Seks naprawdę przedłuża życie a nie tylko je daje. Tydzień bez seksu, to 12 godzin życia stracone bezpowrotnie. Dla wstrzemięźliwych rok wtedy ma tylko 340 dni.
Tutaj szklanka wody wystarczy, choć i to zbyteczne.

Napisał(a): ~nowa -

~marta
~nowa akurat tym naturalnym to nie ufam, za duże ryzyko ;) marta mówisz, że tabletki, a długo je bierzesz, wszystko ok jest?
Tak jak najbardziej, tylko trzeba pilnować żeby je brać regularnie; biorę je drugi rok, żadnych nieplanowanych niespodzianek nie było ;)
marta, to już dopytam i z góry dzięki za odpowiedź, bo dla mnie to bardzo ważne. Twoje tabletki to jakie? Jedna osoba wcześniej też pisała, że dla niej tabletki są ok. Będę wiedzieć jak coś, o co lekarza pytać. Może tabletki na początek to dobry pomysł?

Napisał(a): ~marta -

~nowa
~marta
marta, to już dopytam i z góry dzięki za odpowiedź, bo dla mnie to bardzo ważne. Twoje tabletki to jakie? Jedna osoba wcześniej też pisała, że dla niej tabletki są ok. Będę wiedzieć jak coś, o co lekarza pytać. Może tabletki na początek to dobry pomysł?
już odpowiadam po kolei; ja zaczynałam właśnie od tabletek i przy nich zostałam bo wszystko jest w jak najlepszym porządku; również jak na kontrolę chodzę; konkretnie to biorę belarę, z małą dawką hormonów; też wiadomo, że to lekarz robi wywiad, badania i dobiera odpowiednie; ale zawsze możesz zapytać i o te tabletki;

Napisał(a): ~nowa -

dzięki za wszystkie odpowiedzi, zwłaszcza marta tobie, najbardziej wyczerpująco odpowiedziałaś mi na pytania; jeśli ginekolog nie stwierdzi przeciwwskazań to się zdecyduję na antykoncepcję, może też belarę mi przepisze;
« Wróć do tematów
Do góry strony: skuteczna antykoncepcja, jaka?