267
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +13
267 ppt ?

skuteczne odchudzanie istnieje? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): Justyna260 -

Odstaw słodycze, alkohol, soki i napoje gazowane. Ogranicz pieczywo, zwłaszcza bułki. Kupuj masło i mleko o obniżonej zawartości tłuszczu. Jedz gotowane, a nie smażone. Jedz regularnie, co 3 godz., w małych porcjach. Ruszaj się. Jeśli nie masz chorób, to powinno wystarczyć.
Powodzenia.

Reklama

Napisał(a): Justyna260 -

gugu77 Istnieje.
Dieta 1500 kalorii.
Wszystko zależy od tego, jakie mamy BMI. Ja np., z moim umięśnienie, i przy takim trybie życia, jaki prowadzę, spalam 1500 kal. w spoczynku (w czasie snu). Ale ktoś, kto nie ma mięśni, a jedynie tłuszcz, potrzebuje mniej energii. Ale generalnie 1500 kal. to nie za dużo.
Przestrzegam też przed "dietą oświęcimską", bo daje jedynie krótkotrwały efekt, a potem jest JOJO - nieuchronnie.

Napisał(a): Gość -

Justyna260
gugu77 Istnieje.
Dieta 1500 kalorii.
Wszystko zależy od tego, jakie mamy BMI. Ja np., z moim umięśnienie, i przy takim trybie życia, jaki prowadzę, spalam 1500 kal. w spoczynku (w czasie snu). Ale ktoś, kto nie ma mięśni, a jedynie tłuszcz, potrzebuje mniej energii. Ale generalnie 1500 kal. to nie za dużo.
Przestrzegam też przed "dietą oświęcimską", bo daje jedynie krótkotrwały efekt, a potem jest JOJO - nieuchronnie.
To jest dieta dla diabetyków.

Napisał(a): ~salmonella -

no właśnie podstawy - dużo wody, regularne odżywianie i fastfood na śmietnik. to już jest mega. jak ktoś chce to ograniczać może ale dla mnie zawsze z tym tragedia była, bo zwyczajnie ciśnie żeby tego bounty sobie do kawy wchłonąć, więc z mojego punktu widzenia dla takich słabych charakterów trzeba coś, co pobudzi spalanie ale też i przychamuje apetyt. z naturalnych środków obrzydliwy sok z karczocha i jagody acai, ale one są trudno dostępne.

Napisał(a): ~ejka -

kochana po pierwsze odstaw słodycze i słone przekąski też!, po drugie jasne pieczywo, makarony. Spróbuj gotować i piec zamiast smażyć, kup parowar! to fantastyczna sprawa :) i pomyśl o czymś co pomoże zacząć z lepszej pozycji, czymś co przyśpieszy metabolizm, same prdukty o dużej zawartości błonnika nie pomogą na starcie :) Powodzenia!

Napisał(a): ~Klara -

istnieje skuteczne odchudzanie, ale czasem trzeba się wspomóc się suplementacją. U mnie świetnie sprawdziły się tabletki na odchudzanie amlan forte od vital progres. W pewnym momencie stanęła mi waga i nie chciała się ruszyć a do utraty pozostało mi jeszcze 10 kg. Tak więc zaczęłam suplementację i migiem zleciały ostatnie kg :)

Napisał(a): ~Renata -

Również należy wspomnieć o tym że dzięki kuracji z Slimunox uczymy si jeśc tak aby nie mieć w przyszłości problemów z nadmiernym przyrostem wagi.Odchudzanie jest ważne ale ważniejsza jest trwała zmiana nawyków żywieniowych.

Napisał(a): gość -

Głupie dziunie żrą suplementy i myślą ze schudna.Nic z tego,po pierwsze mniej jeść po drugie wiecej ruchi i chociaż 30 min.ćwiczeń dziennie po trzecie zero podjadania.powodzenia.I nie wierzcie w żadne cudowne diety i suplementy bo od tego chudnie ale portfel.

Napisał(a): ~victoryjka -

gość Głupie dziunie żrą suplementy i myślą ze schudna.Nic z tego,po pierwsze mniej jeść po drugie wiecej ruchi i chociaż 30 min.ćwiczeń dziennie po trzecie zero podjadania.powodzenia.I nie wierzcie w żadne cudowne diety i suplementy bo od tego chudnie ale portfel.
tzn suplementy tak, ale jako wspomaganie dla diety, a nie jako czynnik odchudzający, coś co jest bogate w witaminy i błonnik myślę, że na pewno nie zaszkodzi, no ale też nie wyjmie ci pączka z ręki, wiec jak najbardziej - dieta i ruch + suplement
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skuteczne odchudzanie forum
Do góry strony: skuteczne odchudzanie istnieje?