267
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +13
267 ppt ?

skuteczne odchudzanie istnieje? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~Kameus -

gość Napisał ci Taie, mniej żryj bo suplementy odchudzaja ale portfel.
Myślisz że jesteś zabawny? Próbowałem już dziesiątek diet, próbowałem też "mniej żreć"... Nie komentuj jak nic nie wnosisz do rozmowy. Wracam do pytania wcześniej.
INTERIA.PL

Napisał(a): taie -

~Kameus
gość Napisał ci Taie, mniej żryj bo suplementy odchudzaja ale portfel.
Myślisz że jesteś zabawny? Próbowałem już dziesiątek diet, próbowałem też "mniej żreć"... Nie komentuj jak nic nie wnosisz do rozmowy. Wracam do pytania wcześniej.
Nie wiem czy zrozumiesz "Mniej owsa a więcej siana" - tu szukaj przyczyny.

Napisał(a): BIue -

~Italia Zabiegi też dużo dają, efekty do nich dają przede wszystkim kopa do dalszego dbania o siebie. U mnie zabiegi Venus Freeze dały świetne efekty. Zrobiłam całą serię w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie. Obwód uda zmniejszył się znacznie, cellulit prawie zniknął i wreszcie mogę pokazywać nogi w sukienkach :)
Gratulacje!

Reklama

Napisał(a): ~Zuzanna -

Odchudzanie to nie jest taka łatwa sprawa. Trzeba zrezygnować z podjadania, słodyczy itd a to nie zawsze jest łatwe. Mnie było ciężko przez pierwsze dni jak przeszłam na dietę pudełkową lightdiet. Posiłki dobre podawali ale żołądek był przyzwyczajony że coś innego dostawał i w większych ilościach. Czasami było tak że chciałam sięgnąc po ciastko czy czekoladę ale miałam silną wolę i nie zrobiłam tego. Kilogramy ładnie spadły. W domu włączałam sobie Chodakowską i ćwiczyłam. by działo jędrniejsze było

Reklama

Napisał(a): ~Igda -

Niestety nie ma cudownych środków i sposobów na odchudzanie. Trzeba po prostu jeść racjonalnie i ruszać się więcej, co najmniej trzy razy w tygodniu. Wtedy jest nadzieja, że trochę się schudnie i tę wagę się utrzyma.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

~Katia

Nie wiem jak inne suplementy bo nie stosowałam gdyż moim pierwszym wyborem był Foreverslim który sprawdził się rewelacyjnie. Schudłam i już nie muszę poszukiwać skutecznego suplementu wspomagającego odchudzanie
Ta pani jada suplement Foreverslim .... Sprawdzil sie rewelacyjnie:
Załączniki:

Napisał(a): ~patizaga11 -

Istnieje ale jest ono skuteczne wtedy kiedy jesteśmy świadomi naszego organizmu i tego jak on funkcjonuje, do tego dodamy odpowiednią, zdrową dietę i ćwiczenia i jesteśmy w stanie osiągnąć sukces ;) W diecie nie chodzi o to, żeby się męczyć!! Gdyby nie moja diet coach Ola Łomzik, to nigdy bym nie zrzuciła kilogramów i osiągnęła swojej wymarzonej wagi.

Napisał(a): ~ewa Sud -

Dlaczego jeszcze nie trafiłaś na Novoslim? Może za słabo szukasz albo się boisz zawalczyć o swoją sylwetkę i swoje zdrowie? Ja jestem juz po kuracji novoslim. Trzy miesiące walki z nadwagą przyniosło niesamowity efekt. Zgubiłam 14 kg , odzyskałam wiarę w siebie i zazdrosne spojrzenie koleżanek w pracy.

Napisał(a): ~rita -

No pewnie, że da się skutecznie schudnąć!
Ważna jest i dieta i ruch, ale dobrze utrzymać to również w odpowiednich proporcjach PO zakończeniu odchudzania, unikamy w ten sposób efektu jo-jo.
Sama przez 5 miesięcy odchudzania zamawiałam diety z WygodnaDieta, prze ten czas nauczyłam się niektóre z tych dań gotować (swoją drogą pyszne dania) i teraz, po pół roku od zakończenia diety udało mi się utrzymać tą samą wagę :) wszystko zależy od nas i naszych nawyków

Napisał(a): ~dominikasera -

Dieta, ruch, silna wola i drobna suplementacja. Nic więcej Ci do szczęścia nie potrzeba aby schudnąć. Sprawdziłam to na sobie. Niestety nie istnieje magiczny środek na utratę wagi. Wiele osób pewnie by chciało, lecz nic takiego nie wymyślono. Ja zaczęłam biegać, chodzić na basen i liczyć to co jem. Do tego zaopatrzyłam się w witaminy i białko w Elite Sport Food. Było ciężko ale dałam radę. Aktualnie już 12kg na minusie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skuteczne odchudzanie forum
Do góry strony: skuteczne odchudzanie istnieje?