267
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń11 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +13
267 ppt ?

skuteczne odchudzanie istnieje? (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~fitmartusia -

wpisz treść komentarzai po co w ten sposób jak można dzięki naturalnym produktom? Ja serdecznie polecam African Mango ze strony:http://nplink.net/iCx6G136 dzieki niemu zrzuciłam 15kg w 3 miesiące. Mój znajomy trener polecił mi tez stronehttp://www.nu(...).net.pl znajdują się tam suplementy najwyższej jakości, których działanie przetestowałam sama na sobie.
INTERIA.PL

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~Dawid -

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Reklama

Reklama

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~Felmerro -

Tak, ale jedynie jeśli damy coś od siebie.Na pewno warto wybrać się na silownie. Przed rozpoczęciem treningów określmy swój cel treningowy. Dobrze jeśli ćwiczenia zostaną doradzone przed trenera bo trener może podpowiedzieć co da najlepsze efekty. Zawsze rozpoczynajmy od rozgrzewki. Przed przystąpieniem do wykonywania danego ćwiczenia zapoznajmy się z jego prawidłowym wykonaniem. Bardzo ważne jest aby ćwiczenia wykonywać z należytą techniką. Trener pokaże co i jak.

Zerknij sobie również tutaj
http://www.ke(...)ingiem/

Na stronie są porady jak się przygotować do pierwszej wizyty na siłowni.

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~Kitolka -

no tak, zdecydowanie bardzo ważne jest odpowiednia kaloryka. I tutaj ja w lecie łatwiej wprowadzam zdrową żywność bo są upały i nie chce się jeść. a dodatkowo lubię pić soki Nuja i czasem zastępuję nimi posiłki. jest to bardzo fajne rozwiązanie

Reklama

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): RafikvelMati -

Słuchajcie, moja żona się dzielnie odchudza. Ja jej mówię, że nie ma powodu, że wygląda pięknie, no ale kobieta jak wiadomo jest uparta :) No, więc jak już chce to oczywiście ją wspieram jak tylko mogę. Ostatnio zastanawiała się czy może pić kawę, bo ją uwielbia. Przeczytałem tutaj http://www.ka(...)ma-kawa że kawę tak na prawdę można pić. Co o tym myślicie? Czy faktycznie 1-2 kawki dziennie z minimalną ilością mleka są ok?

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~vreena -

Nadwaga jest dużym problemem, zarówno fizycznym i psychicznym. Też to odczuwałam i bardzo źle się z tym czułam. Zaczęłam się odchudzać w kwietniu, zgubiłam 6 kilogramów :) po prostu ograniczałam kalorie, jadłam tylko chrupki chleb, twarogi, jajka, gotowany drób, gotowaną wątrobę, gotowane ryby, owoce i warzywa :) bez żadnych wymyślnych diet. Byłam zadowolona pierwszymi sukcesami ale waga się zatrzymała i pomimo wyrzeczeń nie chciała się ruszyć. Pomógł mi Adipex RS, zadziałał tak jak powinien. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu i podjadaniu. Z ud poleciało mi szybciej, niż myślałam. Z talii też. Także - nie trzeba cudować, żeby się udało ;) Waga wyjściowa - 72. Waga teraz - 56. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Honoratą - 578554347 , powodzenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skuteczne odchudzanie forum
Do góry strony: skuteczne odchudzanie istnieje?