Odpowiadasz na:
skuteczne odchudzanie istnieje?

~milnka
Temat dodał(a):
~milnka -
od czego je zacząć? jak się przygotować do diety?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: skuteczne odchudzanie istnieje?

Napisał(a): ~tarpana -

Słyszałam o tym, ale moim zdaniem najlepiej jest po prostu stosować zrównoważoną oraz zdrową dietę ;) Przynajmniej takie jest moje zdanie w temacie. Nie polecam restrykcyjnych diet bo takie diety wcale nie są zdrowe oraz mogą prowadzić do wycieńczenia organizmu....

Można z czasem zdecydować się na silownie, a potem na ćwiczenia elektrostymulację,tkóra również daje bardzo dobre efekty.http://fitek.(...)niowej/

Reklama

Napisał(a): dell123 -

Jasne, że istnieje! Zobacz co Kinga Rusin napisała w swojej nowej książce "Ekoporadnik". Naprawdę dużo jest tam o skutecznych dietach i nie tylko! Warto przeczytac chociazby dla wiedzy, jak w zdrowy i rozsądny sposób żyć w zgodzie ze sobą i ziemią :D

Napisał(a): ~Biernatka -

Tobi Cześć może ktoś jest zainteresowany kupnem tabletek na odchudzanie Mysimba bo mam całe opakowanie po skończonej kuracji.. Jeżeli jesteś zainteresowana lub zainteresowany to pisz na Email tobi.mobi@onet.pl
Ja akurat nie jestem zwolenniczką tabletek cudownych na odchudzanie, bo one niestety w dużej mierze są po prostu niezdrowe...Nagła utrata wagi również nie jest niczym dobrym dla organizmu, warto o tym pamietać :( Tylko stopniowe wprowadzanie zmian, które jest zgodne z organizmem, może przynieść długofalowe efekty. Ja akurat korzystać z programu DrDietmanhttps://www.p(...)nia.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo nie mam tutaj zadnych kosmicznych wymagan, nie mam magicznych tabletek, tylko stopniowe wprowadzanie zmian, a jem to, co zawsze, prowadzimy tylko do regularności posilkow, ktora czyni cuda. :)

Reklama