567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi411
  • Ocen na +1
567 ppt ?

Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa (412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa

Napisał(a): kedolw47 -

kedolw47
kedolw47 " Z potraw ktore zjadamy powstaja wszystkie choroby ludzkie.' Herodot, dzieje.ks czwarta. Tyle cytat ktory trzeba myslowo przetrawic. Nasze cialo ,jest z czegos zbudowane, Budulcem zywych organizmow jest bialko w sklad ktorego wchodza aminokwasy. Jedna czasteczka bialka to ok. 500 aminokwasow. Podstawowych aminokwasow jest 22 , ktore dziela sie na endogenne i egzogenne . Endogenne to te ktore nasz organizm sam wytwaza , a egzogenne to te ktore musimy dostarczyc w pokarmie czyli w jedzeniu, ijest ich osiem.Aby nasz kregoslup , dysk , miesnie kolo kregow byly z " dobrego materialu zbudowane' trzeba ten dobry "material " dostarczyc w dobrym pozywieniu.Najlepszym pozywieniem dla czlowieka jest szpik kostny, zoltko jaj,i nastepnie czesci zwierzat trawozernych, tluszcz, podroby jak : watroba , nerki,serce , pluca , zoladek i mieso z prawej lopatki. Nasze narzady nie sa zbudowane z produktow roslinnych, jak nam sie wmawia na kazdym kroku abysmy jedli warzywa ,owoce inne produkty roslinne lacznie z soja GMO. Aby nikt nie chorowal na kregoslup trzeba w pozywieniu dostarczyc organizmowi KOLAGEN. Jest to tez bialko czyli budulec naszych chrzatek , mazi stawowych, przywiezi czyli przyczepow miesni do kosci . W moim przypadku w wieku 55-ciu lat trzech lekazy ; reumatolog, neurolog i ortopeda zgodnie stwierdzili poeracja biodra. W jedna noc przejzalem ksiazke Dr Jana Kwasniewskiego " Tluste zycie " potem przestudiowalem , zastosowalem sie do zalecen tam zawartych a potem jeszcze w innych publikacjach zglebilem wiedze na temat "Zywienia Optwmalnego' . od tego czasu minelo 11 lat , operacja jest nie potrzebna . Pracuje na stojaco i chodzaco 10 godzin dziennie' nie mam miazdzycy , cukrzyy , nadcisnieni prostata w normie . Rano o 5 tej wstaje wypoczety inie szukam zadnych ta bletek, ani tej" niebieskiej' tez nie potrzebuje. W zeszlym roku przejechalem na rowerze 800 mil, tak mil nie kilometrow." Zdrowie jest na talerzu a lyzka sobie kopiemy GROB." A wiec drodzy przyjaciele z chorymi kregoslupami wezcie sprawy w swoje rece i rozumy , bo funkcja muzgu tez zalezy od odzywiania, nie sluchajcie doktorow bo im nie zalezy abyscie byli zdrowi ale" kto podcina galaz na ktorej siedzi "

Napisał(a): gość -

na bóle kręgosłupa osobom, które spędzają długie godziny przed komputerem polecane są na przykład specjalne poduszki do siedzenia, nazywa się to dynapad i zapobiega nie tylko bólowi, ale także wadom, schorzeniom kręgosłupa, w firmie kilka osób to ma i naprawde sobie chwali

Reklama

Istnieje w sieci takie forum jak daymynews.pl, to możecie zawsze jeszcze tam zapytać czy ktoś zna jakiś skuteczny sposób jak walczyć z bólem kręgosłupa a przy takiej ilości osób, która tam jest na pewno będzie ktoś to będzie wiedział trochę na ten temat.

Napisał(a): kedolw47 -

gość na bóle kręgosłupa osobom, które spędzają długie godziny przed komputerem polecane są na przykład specjalne poduszki do siedzenia, nazywa się to dynapad i zapobiega nie tylko bólowi, ale także wadom, schorzeniom kręgosłupa, w firmie kilka osób to ma i naprawde sobie chwali

Reklama

Najlepsze lekarstwo to masturbacja i nikt mi nie powie że to nie pomaga.
Ja to stosuje już chyba z 15 lat i o dziwo nic mnie nie boli. ostatnio lekarz w szoku był że bólu nie czuję i że przy obecnym stanie kręgosłupa powinien on mnie napierd....ć i powinienem się z bólu zwijać, a mnie nic nie boli dzięki temu.

Reklama

A od jak dawna ćwiczysz. Ja stosuję metodę mckenziego dopiero od dwóch tygodni i widzę poprawę, ale nieznaczną. Ćwiczenia faktycznie są bardzo łatwe, a sama metoda nie jest kosztowna ponieważ ćwiczy się samemu.

Z kręgosłupem nigdy nie ma żartów, bólu i jakichkolwiek oznak nie można lekceważyć. Myślę, że ważna jest wizyta u lekarza specjalisty, dodatkowo można poczytać w internecie sporo o różnych problemach i radzeniem sobie z nimi. Tutaj link pierwszy z brzeguhttp://dbamok(...)lup.pl/
Pozdrawiam ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skudexa opinie pacjentw
  • czy ma undicatum forum
  • leki przeciwblowe na krgosup forum
  • unicatum balsamy opinie
  • sposob na bole kregoslupa
  • forum bol plecow
  • bole kregoslopa forum
  • bole kregoslupa forum
  • skuteczne na bóle kręgosłupa