567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi411
  • Ocen na +1
567 ppt ?

Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa (412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa

Napisał(a): gość -

Od dłuższego czasu cierpiałam na takie bóle kręgosłupa i moja Pani doktor zaleciła mi różne ćwiczenia. Najbardziej podobają mi się ćwiczenia z piłką ortopedyczną. Na internecie też można znaleźć dużo ciekawych informacji o ćwiczeniach z piłką, a sama piłka można zakupić na dbamokregoslup.pl/20,pilka-rehabilitacyjna-armedical-abs-55-cm-pompka.html . Ceny nie są wygórowane a ćwiczenia skuteczne i ciekawe.

Trudno się nie zgodzić z tym, że ćwiczenia mają największy wpływ na kondycję naszych kręgosłupów. Ja od dłuższego czasu stosuję metodę mckenziego i widzę znaczną poprawę. Przede wszystkim mogę się już schylać.

Reklama

Ja w pracy mam taki oto cudowny fotelhttp://www.om(...)asujacy
Polecam wam ufundować sobie takie cacko do domu :)Kręgosłup przez cały okres pracy w mojej firmie nawet przez chwilę mnie nie zabolał i tak jest do tej pory.

gość na bóle kręgosłupa osobom, które spędzają długie godziny przed komputerem polecane są na przykład specjalne poduszki do siedzenia, nazywa się to dynapad i zapobiega nie tylko bólowi, ale także wadom, schorzeniom kręgosłupa, w firmie kilka osób to ma i naprawde sobie chwali

Reklama

Napisał(a): kedolw47 -

kedolw47
kedolw47
kedolw47 " Z potraw ktore zjadamy powstaja wszystkie choroby ludzkie.' Herodot, dzieje.ks czwarta. Tyle cytat ktory trzeba myslowo przetrawic. Nasze cialo ,jest z czegos zbudowane, Budulcem zywych organizmow jest bialko w sklad ktorego wchodza aminokwasy. Jedna czasteczka bialka to ok. 500 aminokwasow. Podstawowych aminokwasow jest 22 , ktore dziela sie na endogenne i egzogenne . Endogenne to te ktore nasz organizm sam wytwaza , a egzogenne to te ktore musimy dostarczyc w pokarmie czyli w jedzeniu, ijest ich osiem.Aby nasz kregoslup , dysk , miesnie kolo kregow byly z " dobrego materialu zbudowane' trzeba ten dobry "material " dostarczyc w dobrym pozywieniu.Najlepszym pozywieniem dla czlowieka jest szpik kostny, zoltko jaj,i nastepnie czesci zwierzat trawozernych, tluszcz, podroby jak : watroba , nerki,serce , pluca , zoladek i mieso z prawej lopatki. Nasze narzady nie sa zbudowane z produktow roslinnych, jak nam sie wmawia na kazdym kroku abysmy jedli warzywa ,owoce inne produkty roslinne lacznie z soja GMO. Aby nikt nie chorowal na kregoslup trzeba w pozywieniu dostarczyc organizmowi KOLAGEN. Jest to tez bialko czyli budulec naszych chrzatek , mazi stawowych, przywiezi czyli przyczepow miesni do kosci . W moim przypadku w wieku 55-ciu lat trzech lekazy ; reumatolog, neurolog i ortopeda zgodnie stwierdzili poeracja biodra. W jedna noc przejzalem ksiazke Dr Jana Kwasniewskiego " Tluste zycie " potem przestudiowalem , zastosowalem sie do zalecen tam zawartych a potem jeszcze w innych publikacjach zglebilem wiedze na temat "Zywienia Optwmalnego' . od tego czasu minelo 11 lat , operacja jest nie potrzebna . Pracuje na stojaco i chodzaco 10 godzin dziennie' nie mam miazdzycy , cukrzyy , nadcisnieni prostata w normie . Rano o 5 tej wstaje wypoczety inie szukam zadnych ta bletek, ani tej" niebieskiej' tez nie potrzebuje. W zeszlym roku przejechalem na rowerze 800 mil, tak mil nie kilometrow." Zdrowie jest na talerzu a lyzka sobie kopiemy GROB." A wiec drodzy przyjaciele z chorymi kregoslupami wezcie sprawy w swoje rece i rozumy , bo funkcja muzgu tez zalezy od odzywiania, nie sluchajcie doktorow bo im nie zalezy abyscie byli zdrowi ale" kto podcina galaz na ktorej siedzi "

Napisał(a): Gość -

Ostatnimi czasy miałam podobny problem, strasznie bolał mnie kręgosłup podczas siedzenia, bo codziennie wykonuję pracę przy komputerze i koleżanka doradziła mi kupno poduszki lędźwiowej. Kupiłam ją przez Internet, żeby nie tracić czasu, więc skorzystałam z tej stronyhttp://dbamok(...)ii.html
Poduszka, naturalnie wyrównuje lordozę kręgosłupa lędźwiowego. To bardzo przydatny przedmiot, który pozwala na komfortową pracę przed komputerem, w biurze, a nawet podczas jazdy samochodem. Naprawdę polecam, kręgosłup już mnie nie boli.

gość Trudno się nie zgodzić z tym, że ćwiczenia mają największy wpływ na kondycję naszych kręgosłupów. Ja od dłuższego czasu stosuję metodę mckenziego i widzę znaczną poprawę. Przede wszystkim mogę się już schylać.
A czy możesz napisac, jakie ćwiczenia wykonujesz w ramach tej metody? I jak często ćwiczysz?

Ostatnio tych metod się sporo porobiło dlatego jestem ciekawa, czym one się różnią.

Witam serdecznie wszystkich. Ja miałam dwie przepukliny kręgosłupa lędźwiowego. Generalnie od kilku lekarzy usłyszałam, że nie uniknę operacji. W zasadzie mentalnie już przygotowywałam się do zabiegu, ale znajomy z pracy polecił mi rehabilitanta w Warszawie Pana Marcina Radwańskiego, który podobno specjalizuje się właśnie w "beznadziejnych przypadkach". Szczerze mówiąc byłam już po konsultacjach z lekarzami i wieloma rehabilitantami i nikt nie dawał mi nadziei ze względu na tzw ubytki neurologiczne więc nie bardzo chciałam kolejny raz przemieszczać się z bólem.. po za tym moja lewa noga była o wiele słabsza wiec nie bardzo chciałam już nawet konsultować się tylko to zoperować.. chciałam jak najszybciej pozbyć się bólu pleców i problemow z nogą.. jednakże dałam się namówić znajomemu bowiem mnie trochę "nastraszył" i dzięki Bogu, ponieważ koniec końcem uniknęłam operacji.. statystyki są nieubłagane dla ludzi po operacji i tego się wystraszyłam bardzo.. mnie się udało wiec polecam szukajcie swoich specjalistów od kręgosłupa i nie poddawajcie się bowiem jeśli jest cień nadziei na uniknięcie operacji to myślę, że trzeba walczyć.. dzisiaj jestem w pełni sprawna, ale to zasługa półrocznej rehabilitacji u Pana Marcina. Nawet bardziej sprawna niż kiedyś bowiem po okresie leczenia zaczęłam ćwiczyć i robię to do dziś:) Pozdrawiam i nie poddawajcie się!

Ultimatum jako balsam działa genialnie. Chodziłem na siłownię, przesadziłem z ćwiczeniami - problemy i z mięśniami i z kręgosłupem. Bezpośrednio po zastosowaniu przychodziło ukojenie, a po kilku tygodniach miałem już święty spokój - na mięśnie wpływa mega pozytywnie, tutaj macie opisane zasady działania - http://www.i-apteka.pl/product-pol-44026-UNICATUM-Chondro-balsam-torfowy-250ml.html

Są zabiegi i maści, które pomagają na objawy, ale polecam raczej wybrać się do specjalistów, którzy usuną przyczynę. I nie mówię tu o operacji oczywiście, ale czasem wystarczy odpowiednia rehabilitacja, by pozbyć się bólu :) Przyczyną problemów z kręgosłupem może być na przykład złe ułożenie miednicy albo stóp, ale takiej przyczyny może się doszukać jedynie dobry fizjoterapeuta, np. personel Poradni Chorób Stopy w Warszawie.

Witam

Ja po urodzeniu dziecka miałam problemy z kręgosłupem, lekarz polecił mi basen, to mi przyniosło w perspektywie czasu sporą ulgę. W międzyczasie kupiliśmy też z mężem porządny materac termoelastyczny i muszę przyznać, że wysypiam się na nim znacznie lepiej niż na starym materacu. Znacznie lepiej też zniosłam drugą ciążę, ponieważ materac tego typu lepiej rozkłada punktowy nacisk na tkanki.

Ogólnie na kręgosłup polecam basen, ale warto też zainteresować się na czym śpimy, to ma kolosalne znaczenie. Nie bez przyczyny materace termoelastyczne wykorzystywane są na zachodzie w centrach terapeutycznych.. Ja ze swej strony polecam produkt Prestige Royal, polskiej firmy Foam Royal.

(...)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skudexa opinie pacjentw
  • czy ma undicatum forum
  • leki przeciwblowe na krgosup forum
  • unicatum balsamy opinie
  • sposob na bole kregoslupa
  • forum bol plecow
  • bole kregoslopa forum
  • bole kregoslupa forum
  • skuteczne na bóle kręgosłupa