567
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi411
  • Ocen na +1
567 ppt ?

Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa (412)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Skuteczne sposoby na bóle kręgosłupa

Napisał(a): Gość -

Aby zrelaksować napięte mięśnie i złagodzić ból pleców, weź ciepłą kąpiel, używając do tego soli do kąpieli, a także pachnących olejków do kąpieli. Staraj się rozgrzać napięte mięśnie, ciepło je rozluźni. Podgrzej w mikrofalówce ryż zawinięty w stary ręcznik. Przyłóż taki ciepły okład do bolącego miejsca na plecach.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Mi na ból kręgosłupa pomagał masaż, a jako, że nie mogłam sobie pozwolić na częste wizyty w gabinecie zainwestowałam w tańszą alternatywę - matę masującą. Udało mi się znaleźć za ok 150 zł - www.matymasujace.net/maty-masujace/7-mata-masujaca-pro-2012.html szczerze - jest znaczna poprawa, oby przeszło całkowicie to będę latać ;)

Reklama

gość Mi na ból kręgosłupa pomagał masaż, a jako, że nie mogłam sobie pozwolić na częste wizyty w gabinecie zainwestowałam w tańszą alternatywę - matę masującą. Udało mi się znaleźć za ok 150 zł - www.matymasujace.net/maty-masujace/7-mata-masujaca-pro-2012.html szczerze - jest znaczna poprawa, oby przeszło całkowicie to będę latać ;)
Fajna ta mata, kupiłam mamie pod choinkę, zobaczymy jak dojdzie czy jej też przypadnie do gustu ;)

Bańki chińskie - terapia podciśnieniowa znajduje zastosowanie w leczeniu bólów kręgosłupa i przynosi ulgę spiętym mięśniom. Zabieg polega na wytworzeniu podciśnienia, które powoduje wciągnięcie skóry do bańki.

Reklama

Najlepsza jest akupunktura, fantastycznie wpływa na wzmocnienie mięśni. Od kiedy chodzę na zabiegi do doktor Łączkowskiej, moje problemy z bólem kręgosłupa zupełnie zniknęły. polecam, warto spróbować

Miałam bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa po wypadku w którym pęknięte miałam kręgi szyjne C2 C3. Nie miałam robionej operacji. Lekarze stwierdzili, że wystarczy unieruchomienie. Potem 2 miesiące w gipsie, pół roku w kołnierzu, rehabilitacja... a ból pozostał taki, ze spać się nie da. Kupowałam do spania różne wałki, poduszki..., żeby tylko się dobrze ułożyć do snu. Pomogła mi dopiero szwedzka poduszka ortopedyczna Sissel. Jej specjalny kształt i "kosmiczna pianka" z jakiej jest wykonana wreszcie pozwalają układać się snu bez bólu.

Reklama

Od jakiś dwóch miesięcy używam poduszki Maxiwell, zwłaszcza jak jeżdżę samochodem to się super sprawdza. Poduszka akurat kupiona ze sklepu Eko Medical -www.ekomedical.pl. Mieli duży wybór takich akcesoriów i bardzo pomocną obsługę.

Proponowałbym zajrzeć na witrynę www.ekomedical.pl. Tu mają genialnej klasy masażery i fotele. Jeszcze na fotel to mnie nie stać, ale matę masującą sobie kupiłem i od razu czuję się te kilka lat młodziej po takich domowych zabiegach.

Cześc Wszystkim !
Od lat zmagałam się z bólem pleców - mam prace siedzącą i małe dziecko w domu. Udałam się na wizytę do tego terapeuty - bardzo mi pomógł. Jestem z Wrocłąwia i mam to szczeście ze mieszkamy w tej samej miejscowości ale gośc prowadzi kanał na yt i udziela na nim sporo porad. Sprawdzcie te filmy:https://www.y(...)uhgNHV8https://www.y(...)85q65vo

pozdrawiam Lucyna

Ja to mam problemy z biodrem (jest zrotowane). To się przekłada na bóle w kolanie, bóle kręgosłupa i tak dalej. Stosuję oprócz ćwiczeń rozciągających terapię Magnetonem (www.140longlife.eu/magneton-max ). Sprzęt jest do magnetoterapii, która akurat na mnie bardzo dobrze działa. Mogę polecić.

Masz dosyć uporczywego bólu? Pozbądź się go za pomocą plastrów PowerStrips™. To ultra-cienki zatwierdzony przez Agencję Żywności i Leków w USA (FDA) środek medyczny pierwszej klasy, który po naklejeniu na skórę ściśle do niej przylega, dzięki czemu przynosi ulgę, uśmierza ból, usuwa toksyny z organizmu oraz przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji skóry zapewniając jej zdrowy wygląd. Efekty są niesamowite!!!
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zapraszam do sklepu internetowego:http://4everb(...)lang=pl
na górze, po prawej stronie -> KUPOWAĆ
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skudexa opinie pacjentw
  • czy ma undicatum forum
  • leki przeciwblowe na krgosup forum
  • unicatum balsamy opinie
  • sposob na bole kregoslupa
  • forum bol plecow
  • bole kregoslopa forum
  • bole kregoslupa forum
  • skuteczne na bóle kręgosłupa