27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
27 ppt ?

ślepa miłość - czy istnieje? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ślepa miłość - czy istnieje?

Napisał(a): ~David -

Jak myślicie, czy istnieje coś takiego, jak ślepa miłość? Gdy nie zauważasz żadnych wad drugiej osoby. Gdy wydaje się, że to chodzący ideał. Nie chodzi mi o flirtowanie, czy pierwsze zauroczenie, tylko długotrwały związek. Gdy smak miłości ciągle jest słodki i nic nie jest w stanie tego zmienić. Bo ja się zastanawiam, czy miłość jest ślepa, patrząc na związek mojego kumpla i jego narzeczonej. Ona jest bardzo niesympatyczną osobą, wiecznie ma do wszystkich pretensje, ale on nie da złego słowa o niej powiedzieć i jest wpatrzony jak w obrazek w nią. Jak myślicie, to już ślepa miłość, czy po prostu dostrzega w niej coś, czego my nie widzimy?

Re: ślepa miłość - czy istnieje?

Napisał(a): ~wittka -

Mam wrażenie, że miłość bardzo często jest ślepa. Często w zaślepieniu, zauroczeniu, ludzie podejmują decyzje o małżeństwie albo zostają rodzicami (niekoniecznie tego chcąc). A kiedy już trochę spadną im klapki z oczu, to nie chcą się przyznać do błędu.

Reklama

Re: ślepa miłość - czy istnieje?

Napisał(a): ~gość -

Definitywnie miłość jest ślepa, masz na to masę dowodów, choćby w postaci patologicznych związków o różnej maści. Co ciekawe na początku wszyscy jej ulegamy i to bez wyjątku, potem to już różnie bywa albo jest się dalej ślepym albo nie. Jedynie miłość z rozsądku jest odporna na ślepota, reszta jak leci wpada w nią jak śliwka w kompot.

Reklama

Re: ślepa miłość - czy istnieje?

Napisał(a): Viper1964 -

Jak to ktoś kiedyś napisał...milosc to w dwóch ciałach jedna dusza... jeśli tak jest to raczej nie jest slepa:)Jeśli jest slepa to nie jest milosc:):)Jeśli kogos się kocha i kocha się naprawdę to kocha się to co w niej nim jest dobre ale tez to co jest zle:):):)Prawdziwa milosc to wzajemne oddanie siebie innej istocie za to ze jest za to co się razem czuje przezywa i nie jest to slepe oddanie.Ania Wyszkoni spiewa....a ja kocham cie za to ze jesteś...:):):):):):)Czlowiek jest istota która kocha swiadomie wiec nie ma slepej milosci bo slepa milosc to nie milosc ale oszołomienie opentanie ew zwykla glupota bądź wyrachowanie.Zadam ci tylko jedno pytanie ale mi odpowiadać nie musisz odpowiedz sobie.Napisalas...związek mojego kumpla....KUMPLA???Czy aby nie cos więcej???Dlaczego uważasz ze kumpel:):):)Nie wie co robi z kim robi i dlaczego robi???Może tak chce tak mu dobrze.Ona ma dla niego cos czego na pewno nie widzisz i dla tego tez jej nie lubisz:):):)Czy dla tego ze nie wiesz co to jest?:):):):):):)

Re: ślepa miłość - czy istnieje?

Napisał(a): ~gość -

Viper1964 Jak to ktoś kiedyś napisał...milosc to w dwóch ciałach jedna dusza... jeśli tak jest to raczej nie jest slepa:)Jeśli jest slepa to nie jest milosc:):)Jeśli kogos się kocha i kocha się naprawdę to kocha się to co w niej nim jest dobre ale tez to co jest zle:):):)Prawdziwa milosc to wzajemne oddanie siebie innej istocie za to ze jest za to co się razem czuje przezywa i nie jest to slepe oddanie.Ania Wyszkoni spiewa....a ja kocham cie za to ze jesteś...:):):):):):)Czlowiek jest istota która kocha swiadomie wiec nie ma slepej milosci bo slepa milosc to nie milosc ale oszołomienie opentanie ew zwykla glupota bądź wyrachowanie.Zadam ci tylko jedno pytanie ale mi odpowiadać nie musisz odpowiedz sobie.Napisalas...związek mojego kumpla....KUMPLA???Czy aby nie cos więcej???Dlaczego uważasz ze kumpel:):):)Nie wie co robi z kim robi i dlaczego robi???Może tak chce tak mu dobrze.Ona ma dla niego cos czego na pewno nie widzisz i dla tego tez jej nie lubisz:):):)Czy dla tego ze nie wiesz co to jest?:):):):):):)
E tam, to że miłość jest ślepa to nie znaczy że gorsza albo że jej nie ma. Ślepotaę miłości oceniają obserwatorzy a nie ci co jej ulegają. Nie zdarzyło Ci się popatrzeć na jakąś parę i stwierdzić, co on / ona w nim widzi ;) czasem garbaty ma najseksowniejszą łaskę w okolicy a inni dziwią się co ta laska w tym garbatym widzi, ot ślepa miłość:-)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: ślepa miłość - czy istnieje?