1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń101 tys.
  • Odpowiedzi455
  • Ocen na +421
1 tys. ppt ?

Słodko-gorzki żart Tuska (456)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): uni -

Żart w wykonaniu Tuska uderzył w PiS
Prima Aprilis stało się idealną okazją do poruszania wielu kwestii. Przed sarkastycznym wpisem nie mógł powstrzymać się również Donald Tusk. Na swoim koncie na Twitterze umieścił post:

Prezydent podjął decyzję, premier powiedział, jak jest naprawdę, prezes zadbał o bezpieczeństwo. #primaaprilis
Jego słowa jednak miały słodko-gorzki wydźwięk. Zwłaszcza, kiedy spojrzało się na całość wydarzeń, które miały miejsce w Polsce 1 kwietnia. Szczególnie, gdy społeczeństwo żyło niespodziewaną informacją o rozpoczęciu rejestracji szczepień dla osób między 40-60 rokiem życia. Przez to zastanawiano się, czy to żart, a może jedynie błąd systemu.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): ~sad -

thusk to nikoś dyzma. niesamowite jest to jak już w 2002 roku pzaura potrafił idealnie zagrać przyszłego premiera.za każdym razem gdy oglądam ten film to widzę thuska karierę.powinna powstać druga część pokazująca ciąg dalszy czyli 7 lat być pseudo premierem i następnie jego kompromitację jako toudiego swego kanclerzunia.

Reklama

Re: Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): ~POL -

... "OSKAR" i jego wypowiedzi np. cyt. "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ " ... a może skomentuje książkę Pana Wojciech Sumlińskiego na swój temat ????? może jak Komorowski pozwie autora do sądu ? ... Komorowski przegrał proces ... więc pewnie nie ;-D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Słodko-gorzki żart Tuska