Odpowiadasz na:
Słodko-gorzki żart Tuska

uni
Temat dodał(a):
uni -
Żart w wykonaniu Tuska uderzył w PiSPrima Aprilis stało się idealną okazją do poruszania wielu kwestii. Przed sarkastycznym wpisem nie mógł powstrzymać się również Donald Tusk. Na swoim koncie na Twitterze umieścił post:Jego słowa jednak miały słodko-gorzki wydźwięk. Zwłaszcza, kiedy spojrzało się na całość wydarzeń, które miały miejsce w Polsce 1 kwietnia. Szczególnie, gdy społeczeństwo żyło niespodziewaną informacją o rozpoczęciu rejestracji szczepień dla osób między 40-60 rokiem życia. Przez to zastanawiano się, czy to żart, a może jedynie błąd systemu.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): ~Ted -

Uwaga, uwaga. Tusk ostrzega przed szczepionkami, ale Interia wyciągnęła wtyczkę. Coś się zacięło, albo jest zlecenie na promowanie Rudego, że niby taki zatroskany o dobro Polaków? Jak wszystko, jego wizerunek, też jest sprawą polityczną. Zwodzenie, krętactwo, kombinowanie i inne patologie, okraszone fałszywym i zjadliwym uśmieszkiem. A, Morawiecki mruży oczy. U kogo oni brali lekcje, robienia z ludzi idiotów? Ta sama szkoła, jakby. Uffff.

Re: Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): ~Polak -

PiS i PO to jedna rodzina a rządzi nimi właściwa Gmina.

Reklama

Re: Słodko-gorzki żart Tuska

Napisał(a): ~40-latek -

Tusk zawsze był dla mnie przykładem typowego polskiego politycznego prostaczka. Pozdrawiam

Reklama