21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +21
21 ppt ?

Słomiane misie i Polacy nabici w butelkę po wyborach (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Słomiane misie i Polacy nabici w butelkę po wyborach

Napisał(a): Logos -

Krzysztof Skiba to nie tylko muzyk, showman, to też patriota któremu na sercu leży los Polski i Polaków. Wielokrotnie dawał tego dowody.

Jego wpisy w mediach społecznościowych świadczą o dużym zaangażowaniu w Polskie sprawy, o czym może świadczyć ten wpis.

A przejechał się na pisowskich głabach jak po śliskim błocie pisząc o idiotycznym pomyśle mierzei wiślanej której koszty rosną w astronomicznym tempie... pisowskie klany muszą na tym zarobic.

Inwestycja , która w założeniach miała kosztować 800 milionów już dzisiaj kosztuje społeczeństwo 1,5 milarda...a to nie koniec.

Zachłystywanie się "ogromnymi pokładami polskiego złota" w postaci bursztynu okazał sie być tylko mrzonką.

Powstaje największ a na świecie przystań dla pontonów i kajaków, bo wiuększe jednostki pływające do przystani nigdy nie zawiną ze względu na znikomy poziom wód.

Głośna inwestycja ogromnego portu lotniczego w Baranowie (dla baranów) w postaci nienaruszonej łąki już sprzedaje bilety lotnicze rodzimym frustratom.https://gazet(...)ETHd2Bs
INTERIA.PL

Re: Słomiane misie i Polacy nabici w butelkę po wyborach

Napisał(a): julciaDe -

Ja też pamiętam Skibę bo wielokrotnie opisywali w mediach ekscesy
w hotelach z jego udziałem .
Pił , wył po nocach, demolował hotele i leżał gdzie popadnie .

Ciężko nazwać taką osobę patriotą więc twój wątek jest bez sensu .
Muzykiem też nie jest bo ciężko nazwać ten chłam muzyką .
To bardziej jest robinie hałasu niż harmonia piękna .

Opinia takiej osoby nie znaczy po prostu nic .

julciaDe Ja też pamiętam Skibę bo wielokrotnie opisywali w mediach ekscesy

Opinia takiej osoby nie znaczy po prostu nic .
Masz rację, nawet nie jest prezesem żadnej partii, nawet zero jest wyżej od niego.

Reklama

Napisał(a): ~HAHAHA -

[cytat kogo=julciaDe]Ja też pamiętam Skibę bo wielokrotnie opisywali w mediach ekscesy

Opinia takiej osoby nie znaczy po prostu nic .[/cyta

NIE WAŻNE ,WAŻNE ŻE TRZEŹWO OCENIA SYTUACJE KRAJU.

Reklama

Napisał(a): ~demaskator -

[cytat kogo=~gość]Czy alkoholik może być patriotą? W sumie ma ogromne zasługi dla rozwoju przemysłu monopolowego. No chyba, ze wspiera czeski przemysł, to wtedy folksdojcz.[/cytat

Nie zapominaj że w większości wyborców PIS to alkoholicy ,patole i lenie żyjący z zasiłków....Kupieni wyborcy .Tak pokazały statystyki głosujacych chociaż by na Dudę .I niczym tego nie podważysz.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~demaskator][cytat kogo=~gość Czy alkoholik może być patriotą? W sumie ma ogromne zasługi dla rozwoju przemysłu monopolowego. No chyba, ze wspiera czeski przemysł, to wtedy folksdojcz.[/cytat

Nie zapominaj że w większości wyborców PIS to alkoholicy ,patole i lenie żyjący z zasiłków....Kupieni wyborcy .Tak pokazały statystyki głosujacych chociaż by na Dudę .I niczym tego nie podważysz.
Ty sam siebie podważasz swoją bezgraniczne głuPOtą.

Napisał(a): Keramek -

Ten temat powinien nazywać się słomiany FAKE NEWS logosika 🤣😂🤣
Skoro nie jesteś mieszkańcem regionu położonego nad Zalewem Wiślanym to nie bredź.

Koszt przekopu Mierzei Wiślanej wzrósł o ok. 20 proc. , co odpowiada podwyżce cen na rynku budowlanym - mówił w poniedziałek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.
Szef resortu gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej pytany w poniedziałek na antenie Radia Plus, dlaczego koszty związane z przekopem Mierzei Wiślanej w ciągu ostatnich miesięcy "znacząco wzrosły" odpowiedział: "koszty wzrosły ok. 20 proc. ponieważ przetarg, który został rozstrzygnięty, to przetarg na budowę kanału przez Mierzeję Wiślaną i on był zakładany na kwotę 880 mln zł, natomiast cena wzrosła do ok. 950 mln zł, bodajże, niecałego 1 mld zł". Zaznaczył, że odpowiada to podwyżce cen na rynku budowlanym.https://www.p(...)20-proc

Napisał(a): ireneo -

~gość Już 400 lat temu Szwedzi potrafili dostać się do Polski i nie potrzebowali na to zgody sowietów.
A byli wtedy sowieci? (to od sowiet-rada).

ireneo
~gość Już 400 lat temu Szwedzi potrafili dostać się do Polski i nie potrzebowali na to zgody sowietów.
A byli wtedy sowieci? (to od sowiet-rada).
Sowieci istnieli nawet znacznie wczesniej, tylko ukrywali się pod inną nazwą. Gdyby 1939 roku istniał przekop na mierzei , Niemcy mieliby łatwiejszy dostęp do Polski, II WŚ zamiast 5 lat , trwałaby kilka miesięcy i pochnęłaby o kilka milionów istnień ludzkich mniej.

~gość Czy alkoholik może być patriotą? W sumie ma ogromne zasługi dla rozwoju przemysłu monopolowego. No chyba, ze wspiera czeski przemysł, to wtedy folksdojcz.
Stereotyp mówi o tym, że alkoholikami są tylko osoby z marginesu, nieradzące sobie w życiu. O tym, że jest zupełnie inaczej, jest przekonany poseł PiS Bolesław Piecha. - Gdybym nie miał dostępu do dobrego alkoholu, piłbym denaturat – mówi szczerze o swoich problemach Piecha.

Czy pisior nie jest patriotą?https://www.n(...)y4wxbrp

Napisał(a): ~gosc -

Logos
~gość Czy alkoholik może być patriotą? W sumie ma ogromne zasługi dla rozwoju przemysłu monopolowego. No chyba, ze wspiera czeski przemysł, to wtedy folksdojcz.
Stereotyp mówi o tym, że alkoholikami są tylko osoby z marginesu, nieradzące sobie w życiu. O tym, że jest zupełnie inaczej, jest przekonany poseł PiS Bolesław Piecha. - Gdybym nie miał dostępu do dobrego alkoholu, piłbym denaturat – mówi szczerze o swoich problemach Piecha.

Czy pisior nie jest patriotą?https://www.n(...)y4wxbrp
każdy buc czyli pisior uważa siebie za patriotę. buc przez otoczenie spostrzegane jest jako osoba z deficytem intelektualnym.

~HAHAHA][cytat kogo=julciaDe Ja też pamiętam Skibę bo wielokrotnie opisywali w mediach ekscesy

Opinia takiej osoby nie znaczy po prostu nic .[/cyta

NIE WAŻNE ,WAŻNE ŻE TRZEŹWO OCENIA SYTUACJE KRAJU.
Tja, trzeźwo, po paru głębszych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Słomiane misie i Polacy nabici w butelkę po wyborach