20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Ślub sponsorowany (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ślub sponsorowany

Napisał(a): Gość -

słyszałam ostatnio o parze, która nie chciała pokrywać kosztów własnego wesela i prawie wszystko załatwili sobie w barterze tzn. fryzjerka uczesała pannę młodą w zamian za reklamę salonu na weselu, firma cateringowa przygotowała jedzenie w zamian za serwetki i zastawę z ich logo itd. itp. Wydawalo mi się to totalnie nierealne, a jednak im udało się pokryć 80% kosztów wymarzonej zabawy.

Ciekawa jestem co myślicie o takiej formie świętowania ślubu? Dziewczyna przyznała, że wysłała kilkadziesiąt tysięcy maili, żeby to zorganizować, ale jednak chyba było warto.
INTERIA.PL

Re: Ślub sponsorowany

Napisał(a): gość -

rajska wyspa też chyba swoje kosztuje, ja miałam 30 osób, bez kamerzysty(u wszystkich znajomych płyty leżą nie oglądane , nikt chyba nie chce patrzeć jak robi pajaca z siebie he he , zdjęcia tylko w studiu, bo całą ceremonię fotografowała rodzina(prawie każdy był z aparatem), zrobiłam jednodniowe co wszystkim odpowiadało gdyż mieli więcej czasu na odpoczynek i wytrzeźwienie, nikt nie narzekał, koszty można zmniejszyć wystarczy pokombinować i przemyśleć czy naprawdę jest nam tyle rzeczy potrzebnych i na pewno je chcemy.:) :) :)

Napisał(a): gość -

Bez urazy, ale dla mnie to wyjście jest żałosne. Nie masz kasy to nie robisz wesela, a nie jak żebrak latać do każdej firmy czy Cie nie za sponsorują.Każdy robi jak uważa, ale Ja wolałabym mieć skromne wesele, ale za swoje.Jest jeszcze takie coś jak honor.

Napisał(a): Gość -

kajtanar naciagana historia...
i jeszcze te KILKADZIESIAT TYSIECY maili.
tiiiiaaaaaa hahahahha
naprawdę, nawet jakiś reportaż o tym oglądałam. Dziewczyna się zawzięła i postanowiła spróbować. Mówila, że na początku wszyscy jej odmawiali, ale potem stopniowo, stopniowo zgadzali się - głównie na barter.

Nawet było pokazane ich wesele w tym programie - a na wszystkim loga różnych firm :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ślub sponsorowany