39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń414
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +10
39 ppt ?

Ślub w Krakowie. Jaki dom weselny wybrać? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ślub w Krakowie. Jaki dom weselny wybrać?

Napisał(a): Gość -

Mam z przyszłą żoną niezły ból głowy planujemy ślub ale nie wiemy jaki lokal wybrać. Drogie forumowiczki proszę o radę i pomoc. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Chodzi o to aby lokal był sprawdzony i solidny pod każdym względem
INTERIA.PL

Re: Ślub w Krakowie. Jaki dom weselny wybrać?

Napisał(a): gość -

Spróbuj może popytać na daymynews.pl, bo tutaj jak widzę nie ma żadnej odpowiedzi. Chętnie bym pomogła, ale nie mieszkam w Krakowie, więc nie mam zielonego pojęcia jakie miejsce mogłoby być odpowiednie.

Reklama

Reklama

Hej dziewczyny znalazłam fajną rzecz w sieci. Jest to niezła aplikacja, taki kalkulator weselny z podłączeniem do internetu. Posiada w sobie bardzo dużą bazę danych codziennie aktualizowanych. Zawiera oferty sal, hurtowni z alkoholami i napojami, usługi takie jak muzyka, fotograf i kamerzysta. Ja w Lublinie miałam bardzo durze problemy z salą a po użyciu aplikacji znalazłam 20 sal dodatkowych o których nawet nie wiedziałem. Aplikacja jest aktualizowana codziennie więc myślę ze warto jej spróbować bardzo ułatwia przygotowywania do Naszego Cudownego Wesela masz wszystko co potrzebne w jednym miejscu nie musisz siedzieć i przebijać się przez tysiące stron.
http://pliczek24.pl/jzbx/25/15629/kalkulator_weselny.zip

Reklama

Gościniec Branicki kojarzę. Byłam tam raz na weselu. Fajnie też, że leży przy ulicy jednej z moich najbardziej ulubionych postaci historycznych, jakże zasłużonej dla naszego kraju :) Niby drobiazg, a jednak...

Organizując wesele wybraliśmy salę z portalu codoslubu.pl . Menu i kiedy co ma być podane my zdecydowaliśmy a obsługa była bardzo dla gości miła. Przygrywano tradycyjne przyśpiewki jak i nowoczesną muzykę. Chętnie bym to powtórzyła. Goście mogli się przespać w tamtejszym hotelu. Polecam

TereskaB Gościniec Branicki kojarzę. Byłam tam raz na weselu. Fajnie też, że leży przy ulicy jednej z moich najbardziej ulubionych postaci historycznych, jakże zasłużonej dla naszego kraju :) Niby drobiazg, a jednak...
hejka widzę tu wiele dobrego o tym obiekcie (gościniec) Chciałabym zapytać, czy można tam organizować też inne imprezy okolicznościowe? Może ktoś organizował to może się wypowie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ślub w Krakowie. Jaki dom weselny wybrać?