Odpowiadasz na:
Ślub w plenerze

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Co sądzicie o ślubie w plenerze? Zastanawiam się nad zorganizowaniem ślubu przy restauracji, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać... Bo nawet w lipcu może się trafić kiepska pogoda, która wszystko zepsuje, nawet jak załatwimy jakieś namioty, czy coś w tym stylu... Poza tym koszty czegoś takiego są dla mnie totalną abstrakcją. Opłaca się, jak myślicie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Reklama

Re: Ślub w plenerze

Napisał(a): gość -

A ja miałam ślub w plenerze i muszę przyznać, że jest to niezapomniane przeżycie. ;) Pod Szczecinem jest dom weselny Lila Park, który dysponuje pięknym ogrodem. Właśnie w nim powiedzieliśmy sobie "tak". Gdyby któraś z Was była zainteresowana to zostawiam link. ;)http://www.li(...)ze.html

Re: Ślub w plenerze

Napisał(a): Gość -

zawsze marzyłam o weselu i ślubie w plenerze jednak niestety z Polską pogodą niemożna zaplanować takiego przyjęcia.. Nawet latem nie wiadomo jak będzie.

Reklama